Перейти до змісту

прижену авто з польщі


lanima

Рекомендовані повідомлення

прижену на замовлення авто з польщі. Деталі за Тел.0999086252. Або в приват. Ціна залежить від машини, як далеко вона від кордону й так далі. Тому навіть приблизно вказати не можу. Польський сайт на якому можна вибрати авто. Otomoto.pl.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відіслала зсилки знайомому в польщу. Завтра-післязавтра відпишу всім результати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мото приганяэ якшо да скільки буде?

http://otomoto.pl/honda-ns-ns1-nsr-dokumenty-zarejestrowa-M3463276.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://otomoto.pl/op...-C27012510.html і на рахунок розтаможки,так щоб авто було повністю легальним

http://otomoto.pl/peugeot-206-klima-wspomaganie-elek-szyby-C23032911.html і ще оця цікавить,яка ціна, і ціна розмитненої,якщо її можна ромитнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті митниці є перелік документів необхідних для розмитнення й власне сам порядок. знайдіть в пошуку митний калькулятор, введіть дані й будете бачити в що розмитнення обійдеться. Я таким не займаюсь. З досвіду знайомих знаю, що вигідно розмитнювати авто після 2005 року. Різниця в ціні з базарною відчутна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок мотоцикла, там ціна тільки на документи. Що стосується машин з мотоалегро, то це польський аукціон, тому ціни не остаточні(збільшуються). Хіба що є значок kup teraz (відразу перепрошую, якщо неправильно написала, польську тільки вчу), тобто купити вже. Там стоїть реальна ціна, за яку авто можна купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паперами не займаюсь. На мою думку це головний біль за свої ж гроші.

паперами не займаюсь. На мою думку це головний біль за свої ж гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизна ціна за перегон 320 євро. Плюс, мінус 50 євро. Ввечері знатиму по кожній машині детально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить ціна на гольф2 вже тут , не важливо звідки, аби був бензин 1,6 1,8. стан середній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна 320 евро за все разом з дорогою,бензином і т.д.?

Тобто якщо машина в Варшаві коштує 180евро то в Луцьку вийде за все 500евро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще багато факторів які будуть впливати на ціну наприклад якщо Status pojazdu:--- sprowadzony / zarejestrowany, то добре , але якщо Status pojazdu---sprowadzony / nieopłacony , то прийдеться вам ще доплачувати за ТО чи страховку, щоб гонщики могли перетнути границю. я щось невірю що це війде в суму пригону авто. Автор теми дала дуже стислу інформацію по пригону авто, треба було б все розписати, на що звернути увагу. головне не тільки відстань де авто знаходиться !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа в тому, що для мене це теж нова справа. Ситуація така. Є поляк, який за озвучену ціну згоден приганяти авто сюди. Як і в скільки це обійдеться, це його проблеми.

Зараз обдумую питання, як краще вирішити питання з оплатою. Відсилати гроші незнайомій людині мені здається нерозумним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є надійний перегонщик авто з польщі і німетчини,а токож він їх розмитнює,якшо комусь ціаво пишіть в приват.

Є надійний перегонщик авто з польщі і німетчини,а токож він їх розмитнює,якшо комусь ціаво пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є надійний перегонщик авто з польщі і німетчини,а токож він їх розмитнює,якшо комусь ціаво пишіть в приват.

Є надійний перегонщик авто з польщі і німетчини,а токож він їх розмитнює,якшо комусь ціаво пишіть в приват.

Він розмитнює легкові авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 відсотків теж багато. Хіба що замовити машину за 300-400 доларів спеціально для першого разу. Заодно й всі нюанси виясняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...