Перейти до змісту

Потрібні Торгові представники, продавці-консультанти


Fyoss

Рекомендовані повідомлення

Потрібні Торгові представники, продавці-консультанти

кар’єрний ріст. іногородніх житлом забезпечуємо. вік від 19-30р. ДР необов’язковий.

т. 0955333555 09:00-18:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Група товарів? Заробітна плата? Для міста чи по області?

Одним словом, серйозний роботодавець цінує свій час і не буде 150 разів відповідати у телефонній розмові на ці та інші типові питання!

Ви згідні? То чому не пишете відразу такі елементарні речі, шановний / шановна Fyoss!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь нагадуе тих гаврикiв, що по домах ходять i всiляке *фуфло* *тюхають*. Дай Бог, щоб я був неправий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь нагадуе тих гаврикiв, що по домах ходять i всiляке *фуфло* *тюхають*. Дай Бог, щоб я був неправий

та це ті хто двері або продають або по офісах шастають з неймовірними пропозиціями... (маленьке уточнення: яка ж має бути мегакомпанія, щоб вона мала змогу забезпечувати ТП (манагерів самої найвищої ланки) - ЖИТЛОМ!!!!???)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь нагадуе тих гаврикiв, що по домах ходять i всiляке *фуфло* *тюхають*. Дай Бог, щоб я був неправий

та це ті хто двері або продають або по офісах шастають з неймовірними пропозиціями... (маленьке уточнення: яка ж має бути мегакомпанія, щоб вона мала змогу забезпечувати ТП (манагерів самої найвищої ланки) - ЖИТЛОМ!!!!???)

не знаю, як житлом, а дверима забезпечать)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який роботодавець, таке й оголошення....((( Де конкретика? Чи мені час витрачати даремно в кайф щоб взнати розмір з/п, і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який роботодавець, таке й оголошення....((( Де конкретика? Чи мені час витрачати даремно в кайф щоб взнати розмір з/п, і т.д.?

комусь ще не зрозуміло що то лохотрон:)))???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який роботодавець, таке й оголошення....((( Де конкретика? Чи мені час витрачати даремно в кайф щоб взнати розмір з/п, і т.д.?

комусь ще не зрозуміло що то лохотрон :)))???

В топку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...