Перейти до змісту

Потрібні годинники - які світяться в темноті


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Суть така: мені потрібні годиниики - електронні, які можна буде приклеїти до монітора.

Головне щоб були дешеві, і світилися в темряві, хочу пару штук, щоб було видно години в різних точках світу. А то софтверні не зручні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з пiдсвiткою не проблема, а так, не бачив таких, щоб можна було приклеiти i свiтилися постiйно. А взагалi дивуе, що при всьому рiзномаiттi чого чого а годинникiв софтових i не зручнi ? Щось нагадуе ось це :

w400_8905e88b1e543debc504fc5ed5898370.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити підсвітку наприклад від usb з використанням світлодіодів можна будь-якому годиннику з lcd дисплеєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити підсвітку наприклад від usb з використанням світлодіодів можна будь-якому годиннику з lcd дисплеєм.

так людинi треба не один годинник а декiдька (не уточнено скiльки) i щоб свiтились постiйно, з вашою пiдсвiткою це вже якась ялинка новорiчна получится, плюс свiтлодiоди прямо в лице свiтити будуть. Кажу ж краще час на пошук потрiбного годинника в нетi пошукати i вверху монiтора розмiстити з функцiею *поверх окон* Ну на крайняк годинники вiд 220 вольт купувати, але найдешевше в мене було 60грн роздрiб та 45грн оптова цiна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...