Перейти до змісту

РОЗПРОДАЖ готових металопластикових вікон


Revsil

Рекомендовані повідомлення

Висота 1700 на 2900 довжини, конструкція можу бути люба аби дешевше, профіль некондиція і т.п. Вікно треба в виробничому цехові замінити так що то не то що потім сусідів водити на показуху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 150
  • Створено
  • Остання відповідь

-віконечко одне має бути чи декілька??? (якщо більше 3шт.,то буде дешевше)

- з нашою установкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути одне сплошне або частинами, аби дешевше........ ваша доставка само собою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути одне сплошне або частинами, аби дешевше........ ваша доставка само собою...

профіль 4 камерний (3 камерка (економваріанту) не витягує по розміру на суцільну конструкцію)

якщо віконечко глухе, то ціна - 1240грн (1190грн "3")

якщо віконечко відкривне (по середині) - 1530грн (1480грн "3")

---доставка куди саме??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути одне сплошне або частинами, аби дешевше........ ваша доставка само собою...

профіль 4 камерний (3 камерка (економваріанту) не витягує по розміру на суцільну конструкцію)

якщо віконечко глухе, то ціна - 1240грн (1190грн "3")

якщо віконечко відкривне (по середині) - 1530грн (1480грн "3")

---доставка куди саме??

а скільки у вас монтаж стоїти буде? і якщо замовляю, то на коли зможите зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути одне сплошне або частинами, аби дешевше........ ваша доставка само собою...

профіль 4 камерний (3 камерка (економваріанту) не витягує по розміру на суцільну конструкцію)

якщо віконечко глухе, то ціна - 1240грн (1190грн "3")

якщо віконечко відкривне (по середині) - 1530грн (1480грн "3")

---доставка куди саме??

а скільки у вас монтаж стоїти буде? і якщо замовляю, то на коли зможите зробити?

монтаж коштує 10% від вартості. Терміни воготовлення 10-14роб. днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну. будим рахувати що домовились, наберіть мене обсудимо деталі...

Добре, киньте мені свої контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв в даної компанії вікно, гарна ціна, якість. Приїхали поміряли, проплатив аванс і за 5 днів поставили, монтаж якісний, кріплять та пінять на совість, приємні та інтелігентні люди. Рекомендую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

добрий день, хочу ще одне вікно замовити, наберіть мені будь-ласка ( 050555237девять )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий день, хочу ще одне вікно замовити, наберіть мені будь-ласка ( 050555237девять )

зараз наберемо ;-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

930 900 грн 2100 х 940 - ділиться на три частини, права крайня частина відчиняється та відкидується.

610 600 грн 1260 х 940 - ділиться пополам, ліва частина ще на пополам і зверху зліва частинка відчиняється та відкидується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

930 900 грн 2100 х 940 - ділиться на три частини, права крайня частина відчиняється та відкидується. ПРОДАНО !!!

600 550 грн 1260 х 940 - ділиться пополам, ліва частина ще на пополам і зверху зліва частинка відчиняється та відкидується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

600 550 грн 1260 х 940 - ділиться пополам, ліва частина ще на пополам і зверху зліва частинка відчиняється та відкидується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки буде коштувати вікно із форточкою 2,05*1,45

відповіла у приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

600 550 грн 1260 х 940 - ділиться пополам, ліва частина ще на пополам і зверху зліва частинка відчиняється та відкидується.

1260 - висота, 940 ширина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...