Перейти до змісту

Проблема з Iphone 3Gs - не можу зробити Unlock


Рекомендовані повідомлення

Купив Iphone 3Gs, розлочений, з джейлбрейком. В перший же день при підключенні до ITunes він обновився до версії iOS 5.0.1_9А405, при цьому обновилась прошивка модема до 6.15.00

Самому мені вдалося активувати його, зробити прив'язаний jailbreak, але Unloock як не старався зробити не зміг.

Утилітка f0recast показує наступне:

Baseband: 06/15/00

Bootloader: 6.4_M2S2

Model MC640

Jailbreakable - NO

Unlockable - YES (Use ultrasn0w)

а мені вдаося зробити навпаки - джейлбрейк вдалий, навіть софт вже поставив, а анлок ніяк не проходить, хоча ультрашоу поставив і воно ніби то як працює (версія 1.2.4)

В ремонтній майстерні (напроти старого корпуса ВНУ по Винниченка) сказали що анлок зроблять. Але цікаво самому справитися з цією проблемою, та і грошей жалко. Якщо там можуть розлочити його, може хтось підкаже як це зробити тут? Хтось мав подібні ж проблеми? Дякую за відповіді.

Якщо важливо: залочений був на AT@T, це америкоський айфон. Але 100% працював з МТС, поки я на свою біду не обновив його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він обновився до версії iOS 5.0.1_9А405

осьце ключове в твоєму повідомленні. тепер або кодом за $$$, або тербосім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він обновився до версії iOS 5.0.1_9А405

осьце ключове в твоєму повідомленні. тепер або кодом за $$$, або тербосім...

Те що проблема і вона пов'язана саме з цією ос я знаю... а поконкретніше про шляхи її вирішення? і що є тербосім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке турбосім я вжерозібрався. Але ж точно є рішення без турбосім. Принаймі в понеділок якщо інші варіанти не пройдуть - я опишу рішення... Але хотілося б самому все заставити працювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему можна закривати. Розібрався своїми силами - зробив відв'язаний jailbreaсk, unlock, haсktivation. Все працює :). Не потратив жодної копійки, тільки часу багато потратив - всі вихідні над рішенням мучився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...