Перейти до змісту

заочна форма навчання в лнту


Arina

Рекомендовані повідомлення

Хочу переводитись на заочну форму навчання в лнту...можливо хтось в курсі як відбувається навчальний процес:коли проводиться начитка лекцій,здача екзаменів і заліків і т.д..??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, найкраще тобі все розкажуть в деканаті заочного факультету. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на якому ви курсі?

Навчання недуже відрізняється від денного,начитка лекції ввечері після 6 годин,здавати трохи важче поскільки балів ви немаєте!А також там багато чого здається за гроші,практично все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впадло в деканат іти))

та це я знаю,просто ще точно невирішила,я ще роздумую,того в деканат ще нейду..думаю вдруг тут добрі люди підскажуть)

А на якому ви курсі?

Навчання недуже відрізняється від денного,начитка лекції ввечері після 6 годин,здавати трохи важче поскільки балів ви немаєте!А також там багато чого здається за гроші,практично все.

на 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є вибір, то краще не переводитися, бо це не навчання.

Але якщо вчимося ради бумажки, а пріорітет вийти заміж чи робота, тоді да. Всі мої товариші, які на заочному здають так: перед сесією з заліковкою і грошима до лаборанта кафедри і вуаля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є вибір, то краще не переводитися, бо це не навчання.

Але якщо вчимося ради бумажки, а пріорітет вийти заміж чи робота, тоді да. Всі мої товариші, які на заочному здають так: перед сесією з заліковкою і грошима до лаборанта кафедри і вуаля :)

ага, а під час диплому у заочників кращі дипломні роботи, бо в них є практика і стаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все брехня!!!там не беруть взагалі!

ЛНТУ ФОРЕВА - КРАЩОГО УНІВЕРА НАМ НЕ ТРЕБА

Ви видно на 1 курсі вчитесь?Прийде сесія побачите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все брехня!!!там не беруть взагалі!

ЛНТУ ФОРЕВА - КРАЩОГО УНІВЕРА НАМ НЕ ТРЕБА

Ви видно на 1 курсі вчитесь?Прийде сесія побачите!

І що він побачить на вашу думку?

Я там провчився на стаціонарі і знаю, що якщо голова на плечах є і є бажання закінчити універ без проблем і сперечань з викладачами і не платити за заліки і т.д. то потрібно просто трохи вчитись, хоча б трохи! І тоді ні про ніякі взятки він не буде навіть знати. А те, щоб типу вчив, а викладач грузив аби збити бабло, такого я не зустрічав не в ЛДТУ не в ЛНТУ не в ЛІІ львівської політехніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче той здає.

Є викладачі, що заставлять побігати, посидіти ночами, але баз бабла здати реально, якщо ботанити трошки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче той здає.

Є викладачі, що заставлять побігати, посидіти ночами, але баз бабла здати реально, якщо ботанити трошки :)

Ботаном бути не треба, скоріш почитати задерши ноги на "досуге" книжку по психології спілкування з людьми і цього вже буде майде достатньо, щоб викладач зрозумів що ти студент який хоче знати його предмет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ви закінчили даний університет?

Я наразі там вчусь! І повірте не все так насправді як ви описали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склалось що в певній мірі життя в мене з цим закладом повязане ще з тих років коли в 222 аудиторії стояли ЕОМ "искра" на касетах і використовувались перфо-картки і до сих пір. А закінчив я безпосередньо у 2006 році, ну але це не важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ви закінчили даний університет?

Я наразі там вчусь! І повірте не все так насправді як ви описали!

Ще вчусь :) Маю багато одногрупниць які здають самі.

Ботаном бути не треба.

Ну це було перебільшення про ботанити. Але за час навчання було 2 викладача, які нерви попортили тих хто здавав сам, але все-таки здали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось в курсі як відбувається навчальний процес

Ок. Отвлечёмся немного от конкретного вуза, ибо эта проблема (или просто тема) как угодно называйте, существует практически во всех вышах.

А теперь конкурс: кто из читающих эту тему заочников (именно заочников, стационарники учатся и сдают сессии по другим схемам) закончил полностью всю учёбу и не презентовал ни одному преподу ни копеечки, ни шоколадки ни другого предмета, не имеющего никакого отношения к учебному процессу ? учитываются и коллективные зборы в отдельно взятых группах...

А от первого дня первого курса и до окончания выпускного бала учился исключительно своим умом и сообразительностью.

есть такие в зале ? поднимите руки..

P.S.Идеальный вариант учёбы без единой оказанной услуги преподавателю возможен только в том случае, если студент знает и понимает предмет на порядок выше самого преподавателя.

Не редки случаи, особенно в сфере ИТ, стремительно, семимильными шагами ворвавшихся в нашу жизнь, когда преподаватель идёт с поклоном к студенту, за консультацией по тем или иным вопросам.

Но классические, устоявшиеся многими десятками а то и сотнями лет дисциплины, никто не отменял.

Против этого не возразишь ничего...

P.P.S. Лишь Андрей Слюсарчук сумел к 12 годам окончить купу университетов и академий, но мы то знаем...

:smile3::).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Привіт шановні студенти, пришліть мені на емаіл номер телефону в гуртожиток лнту біля софії ковалевської, заздалегітть дякую мій емаіл [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...