Перейти до змісту

ПП "Кетліс" працевлаштування за кордоном


serg90210

Рекомендовані повідомлення

Це підприємство знаходиться на вул. Кафедральній 25, хотілосяб дізнатись про це підприємство, на скільки там взагалі реально попасти за кордон і чи не "розвод" це все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не реклама ця тема?

ні, я хочу туда сходити, але перед цим поцікавитись, можливо хтось був там. і до чого тут реклама, яж не пропоную роботу. а шукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва теми виглядає як звичайнісінька реклама.

Та й текс повідомлення наштовхує на думку, що воно написане зацікавленою у рекламуванні конкретної фірми людиною.

Якби текст був такий наприклад. "Хочу поїхати працювати за кордон. Хто які фірми з працвлашування може порекомендувати? Чи мав хтось справу з такими фірмами як Кетліс, Монліс, Шарапов, і т.д." то було б більш нейтрально.

В будь-якому разі успішного працевлаштування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт, знаю цю фірму був там не одноразово.

Сайт фірми http://ketlis.lutsk.ua

Адекватне відношення до кожної людини,

Підбір вакансій відбувається по відношенню того що Ви вмієте робити в першу чергу, і звісно за Вашим бажанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там не одноразово

И откуда ты сейчас пишешь? Где трудоустроился?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікуди, в Україні працюю сам на себе, а дана фірма в мене на обслуговуванні (ремонт і обслуговування ПК). Думаю якби в них було б щось погане то вони б довго не прожили.

Ліцензія в цій свері не дешева, я по тому що я чув від власника фірми то навару вони мають реальні копійки. Більше поляки деруть з наших за те що влаштують на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я нікуди, в Україні працюю сам на себе, а дана фірма в мене на обслуговуванні (ремонт і обслуговування ПК). Думаю якби в них було б щось погане то вони б довго не прожили.

Ліцензія в цій свері не дешева, я по тому що я чув від власника фірми то навару вони мають реальні копійки. Більше поляки деруть з наших за те що влаштують на роботу.

ліцензія коштує копійки(свою недавно повернула), продовжується безкоштовно за наявності всіх документів. Роботи за кордоном для некваліфікованих працівників як такої не існує, бо і кваліфікованих там не дуже чекають через ряд причин (найперше через те,що ми не в ЄС). Єдиний варіант - шукати роботодавця напряму, тоді є шанс ,що Вас не обдурять.Обов"язково потрібно заключити трудовий контракт- це Ваша гарантія на оплату праці, соціальні пільги і щасливе (без депортації) поверення додому. Не вірте тим,хто пропонує роботу в Чехії - Вам навіть візу не відкриють, це обман чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...