Перейти до змісту

Робота в інтернеті


andri4uk

Рекомендовані повідомлення

Розповсюдження інформації в інтернеті, робота на сайті компанії. вільний графік роботи, ніяких навиків непотрібно зі всім розберетесь в процесі виконання. Гарантія оплати. За детальнішою інформацією прошу писати на мій мейл: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія оплати.

и какая же?

оплата залежить від вашої активності та бажанні працювати. Якщо цікавить то я поясню все через імейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія оплати.

и какая же?

оплата залежить від вашої активності та бажанні працювати. Якщо цікавить то я поясню все через імейл.

дык,

я не спрашивал о размере оплаты,

я спрашивал о гарантиях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія оплати.

и какая же?

оплата залежить від вашої активності та бажанні працювати. Якщо цікавить то я поясню все через імейл.

А гарантія полягає в тому, що вам зроблять картку Приват Банку на яку будуть приходити гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія оплати.

и какая же?

оплата залежить від вашої активності та бажанні працювати. Якщо цікавить то я поясню все через імейл.

А гарантія полягає в тому, що вам зроблять картку Приват Банку на яку будуть приходити гроші.

о, ближе к делу

но какие же гарантии... ?

договор? оформление на работу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія оплати.

и какая же?

оплата залежить від вашої активності та бажанні працювати. Якщо цікавить то я поясню все через імейл.

А гарантія полягає в тому, що вам зроблять картку Приват Банку на яку будуть приходити гроші.

о, ближе к делу

но какие же гарантии... ?

договор? оформление на работу?

Рекламуєте послуги Приват Банку, охочих стати клієнтами чи агентами банку реєструєте на сайті на свому персональному акаунті на якому буде вестися вся ваша діяльність та кількість залучених клієнтів. За кожного залученого агента ви отримуєте 50 грн. А за послуги банку від 16грн і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламуєте послуги Приват Банку, охочих стати клієнтами чи агентами банку реєструєте на сайті на свому персональному акаунті на якому буде вестися вся ваша діяльність та кількість залучених клієнтів. За кожного залученого агента ви отримуєте 50 грн. А за послуги банку від 16грн і більше.

бинго

супер,

а почему не было не написать в первом посте - СТАНЬ АГЕНТОМ ПРИВАТБАНКА

было бы всё ясно

а то инфу вытягивать приходится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...