Перейти до змісту

Продам телефон Nokia 6300


scamp

Рекомендовані повідомлення

Продам мобільний телефон Nokia 6300

Корпус нержавійка світла, стан 5\5, одна маленька потертість довжиною 2-3 мм., скло не подряпане зовсім.

Використовувався мало, тому динаміки всі не тріщать та не сівші.

Фоткати немає смислу, так як стан нового, та й немає чим)))

Батарея тримає 2-3 дні.

Комплект - зарядка оригінальна, картка памяті 1 Гб, коробка з паперами якщо знайду)

Ціна 500 грн + обгрунтований торг, можливий обмін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам мобільний телефон Nokia 6300

.... можливий обмін.

відповів у приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню варіанти обміну. Обмін можливий на комплект мать+проц + при можливості память.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил! Договорились про менибек. За день второй телефон показал себя с худшей стороны, выключался часто сам по себе. Я сразу начал звонить scamp но связи небыло. Написал в приват сообщение , и объяснил что к чему. scamp Отписал, сказал я был за городом во вторник вас наберу. Уже пятница, никто не звонил на письма не отвечает , и телефон молчит. Обратите внимание !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил! Договорились про менибек. За день второй телефон показал себя с худшей стороны, выключался часто сам по себе. Я сразу начал звонить scamp но связи небыло. Написал в приват сообщение , и объяснил что к чему. scamp Отписал, сказал я был за городом во вторник вас наберу. Уже пятница, никто не звонил на письма не отвечает , и телефон молчит. Обратите внимание !

Если телефон вырубается часто , при разговоре минуты через 3 - то в телефоне возможно повреждён сертификат SD - т.е. его нужно ремонтировать. Со 100% увереностью можно будет сказать после тестирования с помощью спец. оборудования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил! Договорились про менибек. За день второй телефон показал себя с худшей стороны, выключался часто сам по себе. Я сразу начал звонить scamp но связи небыло. Написал в приват сообщение , и объяснил что к чему. scamp Отписал, сказал я был за городом во вторник вас наберу. Уже пятница, никто не звонил на письма не отвечает , и телефон молчит. Обратите внимание !

У автора нема повідомлень, тільки одна подяка, зареєстрований не давно - це все не насторожує??

(имей у телефона нормальний?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...