Перейти до змісту

Gigabyte GSmart G1345


Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати собі даний девайс. Взагалі, це для мене перший телефон буде на Андроїді. Ціна добра та і відгуки теж.

Так вот, хто може користується чи користувалися телефонами даного виробника. Хто що може сказати по цій моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По користуванню Gigabyte GSmart G ось є тема про Gigabyte GSmart G1310 Ray: http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати собі даний девайс. Взагалі, це для мене перший телефон буде на Андроїді. Ціна добра та і відгуки теж.

Так вот, хто може користується чи користувалися телефонами даного виробника. Хто що може сказати по цій моделі.

не раджу брати нічого від Gigabyte найближчим часом. Моделі дуже сирі апаратно, що вилазить купою глюків. Підтримка ніяка, на сервісі сидять безрукі сантехніки, які крутять своїми поганими носами від всього, де не пише Самсунг або Нокія (бо ж то безплатно тре робити). Що робити не знають, інструкцій не читають, запчастини ідуть довго. Відгуки читай не на розетці а тут ( http://www.gigabytecm.com.ua/forum/yaf_postst93_probliema-s-1345.aspx ) .

В мене GSMART 1310, вже півтора місяці в сервісі (самонатискання сенсорних кнопок - офіційно визнаний заводський глюк. Усувається встановленням спеціального ущільнювача під сенсор). Спочатку замінили клаву нижню - кнопки перестали натискатися, а глюк не пропав. Здав знову. Написав чудіку на форумі, ссилку на який давав, попросив про допомогу. Він напряг луцький сервіс, вислав їм інструкцію, як усувати дефект , сказав, щоб вони мене чекали. Місяць йшли ущільнювачі, потім ТИЖДЕНЬ ті валянки "працювали" з телефоном. Потім сказали , що накрився сенсор. Спочатку казали, що замовили сенсор. Тепер, що відправили телефон на Київ.

П.С. Взагалом мій аппарат непоганий, трішки тормознутий, але андроїд і дві сімки - це весчь. Проте не доведений до ладу і конкретно в Луцьку (кантора РобимГуд, офіційний представник Gigabyte) нічого не можуть з ним вдіяти. Тому почитай, що пишуть на офф форумі і тоді роби висновки.

П.П.С. Мрію здати його назад в розетку (до речі купував за 1941 грн., теперішня його ціна 1531 грн.) і купити щось на андроїді (бо вже до нього звик і інакшого не хочу). Шкода, вибір андроїдів на дві сімки такий обмежений (є ще ViewSonic V350 Dual Sim, але які там граблі - хз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з думкою 4iter'a. Телефони дійсно сируваті, пітримка ніяка. Якщо вас цікавить саме підтримка, то на сьогоднішній день найкраще з цим у Samsung.

P.S. Я якраз один з тих безруких сантехніків, що сидить на сервісі і крутить носом.

P.P.S. У вашому телефоні причина самонатискання кнопок не в ущільнювачі чи його відсутності. Діло в прокладці, але іншій. Це тема окремої розмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб оцінити вдвала ,чи ні модель треба порівняти ціну на неї нову та піврічну ,або річну бв.

Чим більше падіння, тим гірша річ.

Звичайно слід відстежити реальні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б телефон на Андроїді і з двума сімками. Серед всіх варіантів - цей найбільше підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...