Перейти до змісту

як відкрити важкого люка


ostapus

Рекомендовані повідомлення

А з противагою нічого не думав? Саме за допомогою систем противаг у середні віки відкривали важкі двері і зараз піднімають ліфти в будинках.

противагу - систему блоків я зовсім не відкинув і вона буде зроблена як останній з варіантів. на сьогодні зробив звичайний важіль-ручку, який вкручується в гайку, що приварена до дверей.

luk3.jpg

але ще буду працювати над варіантом що в пості difoto коли знайду спокійного і думаючого зварювальника. Бо теорія - це одне, а на практиці треба городити купу металу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Незнаю, чи підійде. Все залежить від конкретних умов, але маю ідею просту як двері :)post-1632-0-43407200-1320999654_thumb.jp

Плюси системи: не дорого, надійно, працює вічно на силі земного тяжіння.

Мінуси системи:

1. Потрібне вільне місце всередині підвалу, щоб помістився важіль.

2. Двері будуть відкриватися лише під кутом 90 і то вимагати додаткової фіксації у відкритому стані. При відкритті більше 90 важіль знизу перекриватиме вхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, чи підійде. Все залежить від конкретних умов, але маю ідею просту як двері :)post-1632-0-43407200-1320999654_thumb.jp

Плюси системи: не дорого, надійно, працює вічно на силі земного тяжіння.

Мінуси системи:

1. Потрібне вільне місце всередині підвалу, щоб помістився важіль.

2. Двері будуть відкриватися лише під кутом 90 і то вимагати додаткової фіксації у відкритому стані. При відкритті більше 90 важіль знизу перекриватиме вхід.

Думаю що така конструкція може працювати, але потрібно буде зусилля щоб закрити люка і робити якогось гачка для фіксації в закритому положенні. На жаль в мене вона не підійде, бо нема місця для важеля. Ця схема має то же принцип що і блочна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...