Перейти до змісту

Як відновити пароль Microsoft Outlook?


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Забув пароль облікового запису в Аутлук, на компі він збереженений - пошту передаю та отримую, а от на іншому компі вже не можу.

Пробував проги для читання PST файла, але вони всі умовно-безкоштовні, показує лише перші літери паролю.

Що підкажете? Як відновии пароль????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пошта на ukr.net, mail.ru і т. д... то просто заходиш на їх сайт, вводиш нік і жмеш "забув пароль". Таким чином генерується новий або нагадується існуючий. А потім в налаштуваннях поштового клієнта просто міняєш паролі на новий.

А якщо домен власний (наприклад http://bku.org.ua) і поштова скринька від цього домена (наприклад [email protected]), то пароль змінити відновити можна в панелі керування хостингом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль пароль до корпоративної скриньки і там так не вийде. :(

А напрягати адмінів теж дуже багато мороки.

Потрібно якось дістати з PST файлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті проги, що знайшов, без ключа відкривають лише перші 3 літери. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі просто потрібно туж саму пошту на іншому ПК то в допомогу тобі функція "Імпорт-Експорт" настройок і облікових записів. А якщо саме пароль то Multi Password Recovery юзай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки Експорту і працюю на іншій машині, але інколи через веб інтерфейс потрібно на скриньку зайти, а без паролю ніяк.

Multi Password Recovery - спробую, якщо маєте ссилку на робочу прогу киньте. І бажано з кряком, якщо він там потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув пароль облікового запису в Аутлук, на компі він збереженений - пошту передаю та отримую, а от на іншому компі вже не можу.

Пробував проги для читання PST файла, але вони всі умовно-безкоштовні, показує лише перші літери паролю.

Що підкажете? Як відновии пароль????

Попробуй цю можливо допоможе:

iprmaster.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую. Вдома буду пробувати проги. Про результат відпишу. На роботі скачувати нічого не можу )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарна прога. Відкрила всі паролі, які я маю на компі. Завтра буду пробувати на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...