Перейти до змісту

Олександр Алієв спілкується з дамою


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

В интернете появилось видео, на котором полузащитник киевского Динамо Александр Алиев в грубой форме разговаривает с журналисткой программы Другой Футбол Анной Тесленко.

"По делу Алиева докладываю. Этот инцидент произошел на базе в Конча-Заспе, когда Алиев кинул пластиковый стаканчик на тренировочное поле, когда допил чай, прямо под ноги.

Рядом стояли Шева, Гармаш, Коваль, Ахава [журналистка Анна Тесленко, - ред.] сделала Алиеву замечание, что нельзя свинячить у себя практически дома, а он резко ответил, что "Если тебе нужно - наклонилась и убрала". Ахава отметила, что этого его база и ему там тренироваться, а он начал ее материть и посылать. Кто тут и в каком свете выступил - решайте сами", - прокомментировал на своей конференции случившийся инцидент автор программы Николай Васильков.

Відео тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно не поважаю ні Динамо ні його футболістів, мені не зрозуміла політика цього клубу, мабуть перекачувати бабло, ні тренера нормального, ні президента, ні футболістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні тренера нормального, ні президента, ні футболістів.

Та ти шо політику кротів розуміє? а зверни увагу на те скільки гравців Динамо грає за збірну і скільки інших клубів. Якщо вести ліміт легіонерів жорсткій то бразильсько-хорватсько-ромунська тхю українська команда буде в повній жо...і А те що Алієв перегнув палку то не дивно він є різкою людиною тим більш коли провокують. А щоб з ним розбиратись то для того є президент і тренер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,було би добре,якби його за це освистали пару раз.а в чому провокація?зробити зауваження за то,шо сере прямо там де стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви замітили то багато футболістів не люблять цю програму, вони задають одні питання а монтують в відео це як відповідь на інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,було би добре,якби його за це освистали пару раз.а в чому провокація?зробити зауваження за то,шо сере прямо там де стоїть?

Тут згідний на всі 100% но наші журналісти тож вміють добре провокувати хоч Алієва це не виправдовує. Великий - йому але так себе він не заавжди веде як показує невечика історія більшості він веде себе нормально з журналістами і вболівальниками рідко відказує одним чи другім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я мабуть згідний з "да ат........ ти от меня", якщо людина дійсно набридла і лізе в очі з дибільними питаннями типу: "а шо таке гібон? га? га?" http://football.ictv.ua/index/view-media/id/1729/current/0/total/6#main

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зверни увагу на те скільки гравців Динамо грає за збірну

мабуть тому в нас і збірна ніякого футболу не показує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,було би добре,якби його за це освистали пару раз.а в чому провокація?зробити зауваження за то,шо сере прямо там де стоїть?

Тут згідний на всі 100% но наші журналісти тож вміють добре провокувати хоч Алієва це не виправдовує. Великий - йому але так себе він не заавжди веде як показує невечика історія більшості він веде себе нормально з журналістами і вболівальниками рідко відказує одним чи другім

а как она(журналистка) смогла спровоцировать футболиста выкинуть стаканчик себе под ноги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Алієв ніколи вихованістю не відрізнявся. Він же сам сказав в одному інтерв"ю, що книжок не читає. То де тій елементарній культурі взятися?

І взагалі, як на мене, він в ДК один з найнепотрібніших гравців в команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как она(журналистка) смогла спровоцировать футболиста выкинуть стаканчик себе под ноги?

На цьому відео ніяк. Але нам показали лише ту частину відео яка їм цікава. А те що в Алієва є проблеми з вихованням - спілкуванням це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще у 2006 р. Суркіс назвав його "гадьониш" і додав ,що від таких треба позбавлятись . Він вкотре підтвердив власне реноме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б у футбол грав яскравіше, а не засирав навколишнє середовище :jeer: це його аж ніяк не прикрашає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культурний Центр "Локомотив" (Москва)!

"Локомотив" (Москва) - з нами ви заговорите по-іншому <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну розвели тут "культуру" :)

Це ж футболісти, що ви від них хочете, їхнє завдання добре грати :)

Згадайте Кантона, Гаскойна, інших інтілігєнтів. Та зі спортсменів не так вже і багато мають високий культурний рівень. В нашому чемпі взагалі "футбол без мата - не футбол". Про проф. бокс я взагалі мовчу. Кварц матюжиться як "сапожнік", але це не заважає йому бути якимсь там "заслуженим тренером". Таке життя на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю, у своєму товаристві- на роботі, так сказать. скільки влізе. а за такі виходки, я думаю, треба давать понять пацану, шо поза полем він ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, як на мене, він в ДК один з найнепотрібніших гравців в команді.

Ага, тільки після Мілі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Александр Алиев: "Я всегда уважал журналистов"

12 октября 2011

Игрок «Динамо» Александр Алиев дал еще одно интервью официальному клубному сайту после матча Эстония – Украина:

- Впечатление от вашей успешной игры за сборную несколько подпортили кадры из Интернета, где вы нецензурно отвечаете тележурналистке. Как вы это прокомментируете?

- Я уже успел забыть об этом случае. Просто есть журналисты, которые могут своим поведением вывести из равновесия. Так случилось и тогда. Я понимаю, что виноват, что не имел права так говорить с журналисткой, какой бы она не была. Поэтому хочу принести свои извинения. На самом деле я очень хорошо отношусь к журналистам. Всегда отвечаю на их вопросы, даже самые неудобные. Журналисты пишут о моей семье, и я не против. Пусть пишут, пусть спрашивают. Это все на пользу футболу. Я же теперь буду внимательнее следить за собой, чтобы больше не было скандалов и провокаций.

- А это была провокация?

- Конечно. Почему это видео выложили только сейчас, когда дела у меня начали налаживаться? Тогда, когда это снималось, у меня был довольно непростой период. Теперь же все вроде хорошо. И вот – скандал. Я признаю свою вину и постараюсь больше никогда не становиться героем подобных скандалов.

Информационный отдел ФК «Динамо» (Киев)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...