Перейти до змісту

Продам металошукач


ar-s

Рекомендовані повідомлення

Продам сабж.Виготовляв сам, трохи походив з ним,накопав залізяк різних.Продаю бо не потрібен він мені,а потрібен тим хто металобрухт збирає :blink: Принцип роботи-імпульсний.Тип-мікропроцесорний.Типи металів по кольору не розпізнає.Почитати про нього можна тут В комплекті також зарядне і акумулятор.На фото він трохи краще виглядає зараз більш потертіший -фарбувати мені ліньки,кому тра сам пофарбує.Працює без глюків та нарікань.Ціна фактично по собівартості і зменшуватися не буде-400 грн.

post-6641-0-25238400-1317585140_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акумулятор внизу на фото ізострічкою примотаний :-))) На 12 В 1.3А Герметричний,гелевий. В глибину бере добре-на 5 коп. СССР (це стандарт вимірювання для детекторів) 25-27 см ну а як на великий шматок металу то 1-1.3м Це на повітрі.В землі для такого типу детекторів майже те ж саме буде.Цікавий момент-котушку можна виготовити самому(хто більшу хоче хто меншу) детектор сам під неї підстроїться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в ПМ перший написав trifoz Так що поки резерв за ним.Якщо завтра його детектор не влаштує слідуючий на черзі zero100.Якщо trifoz забере прилад то з zero100 можемо домовитися за виготовлення ще одного приладу. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо то забираю 100 процентів

Мені в ПМ перший написав trifoz Так що поки резерв за ним.Якщо завтра його детектор не влаштує слідуючий на черзі zero100.Якщо trifoz забере прилад то з zero100 можемо домовитися за виготовлення ще одного приладу. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні один з потенційних покупців на мої дзвінки трубку не брав .Коротше-продаю без резерву-хто перший приїде той і забере металошукач :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...