Перейти до змісту

Страховка


oldman

Рекомендовані повідомлення

Замучили сусіди зверху,залили(не перший раз) так що вимкнулась електрика.Слава богу електроприлади в квартирі не постраждали,але деякі меблі, підвісні стелі, ламінат треба міняти або ремонтувати. Кинувся подати в суд, виявилося,що треба на то потратити часу і нервів та грошей (до 700 гр.за оцінку збитків,позовну заяву) ,шкода і того і того. На квартирі проживали квартиранти,які одразу втекли, господарі при спілкуванні вдають з себе убогих і проживають в іншому місті України.Порадьте де і як можна застрахувати квартиру від подібних ризиків. Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що в PZU є (чи був) подібний спрощений вид страхування - на випадок ушкодження майна від електроприладів, каналізаційних та водопровідних мереж тощо. Якраз рекомендують для власників квартир, що здаються в оренду. (В понеділок можу уточнити, вони нам залишали умови).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що в PZU є (чи був) подібний спрощений вид страхування - на випадок ушкодження майна від електроприладів, каналізаційних та водопровідних мереж тощо. Якраз рекомендують для власників квартир, що здаються в оренду. (В понеділок можу уточнити, вони нам залишали умови).

пзу кончена компанія яка гарно бере гроші тільки, а як доходить до діла хрен всім

я вже 2 рік страхую в УСГ (телефони є в інтернеті) був затопив сусідів, то протягом 14 днів відшкодували їм й оцінку збитків й ремонт

так само застраховна й моя квартира, але добре що все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Розмови про хороші чи погані страхові компанії безглузді. Будь яка компанія ,якщо в неї є найменший привід зачепитись за причину для відмови від виплати , обов'язково ним скористається. Комусь пощастило і виплатили , комусь менше і йому відмовили . У мене , наприклад, дуже негативний досвід співпраці з тою самою УСГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, згадали про Українську страхову групу - на їх офісі вивіски познімали - чи ребрендинг, чи з"їжджають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, згадали про Українську страхову групу - на їх офісі вивіски познімали - чи ребрендинг, чи з"їжджають.

реконструкція, як мені пояснили коли я прийшов за цивілкою) в неї 2 офіси, 1 в центрі є на волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...