Перейти до змісту

Бездротовий інтернет


Рекомендовані повідомлення

Розшукується тарифний план та оператор бездротового інтернету із найвищою швидкістю вивантаження.

Прошу ділитися власним досвідом. Хто яким модемом, тарифом та оператором користується, та яка максимально стабільна швидкість вивантаження зафіксована.

Цікавлять всі наявні мережі 3G, GSM, CDMA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розшукується тарифний план та оператор бездротового інтернету із найвищою швидкістю вивантаження.

Прошу ділитися власним досвідом. Хто яким модемом, тарифом та оператором користується, та яка максимально стабільна швидкість вивантаження зафіксована.

Цікавлять всі наявні мережі 3G, GSM, CDMA.

Я користувався 3G Utel мав договір з ними, Швидкість не вражала з тих 3.6 Мб яка мала бути

Держало, 256Кб, а на викачці і загрузці тримало в основному 128 Кб, рідко доходила до 512 Кб,

Також на попередній роботі в офісі CDMA через GPRS швидкість не вражала, часто були розриви особливо коли скачувати дані. Поки не перешли на AirBites.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на скільки знаю непогані MTC, Life, Kyivstar для 3G особливо за тарифами.

Якщо цей інтернет потрібний буде десь за городом, або в подорожі то найкоращий варіант 3G модем, а тарифи можна підібрати. Він максимальну швидкість має давати 3,6 Мб всі інші меншу?

Це моя порада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розшукується тарифний план та оператор бездротового інтернету із найвищою швидкістю вивантаження.

Прошу ділитися власним досвідом. Хто яким модемом, тарифом та оператором користується, та яка максимально стабільна швидкість вивантаження зафіксована.

Цікавлять всі наявні мережі 3G, GSM, CDMA.

Я користувався 3G Utel мав договір з ними, Швидкість не вражала з тих 3.6 Мб яка мала бути

Держало, 256Кб, а на викачці і загрузці тримало в основному 128 Кб, рідко доходила до 512 Кб,

Також на попередній роботі в офісі CDMA через GPRS швидкість не вражала, часто були розриви особливо коли скачувати дані. Поки не перешли на AirBites.

Аналогічно. Користуюсь Утелом 2 роки. Особливої швидкості не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rogus, ти з якого дуба впав?

rogus (29 вересня 2011 - 16:28) писал:

Також на попередній роботі в офісі CDMA через GPRS швидкість не вражала, часто були розриви особливо коли скачувати дані. Поки не перешли на AirBites.

до твого відома, CDMA і GPRS - абсолютно різні технології, нічого спільного. Коні, мухи і котлети, одним словом

Трохи перепутав адже телефон був з офісу і зразу був прошитий під CDMA прошивку. А я щось подумав що там карточка

То я так з карточкою beeline де через телефон по стандартах GPRS

Яким боком Life відноситься до 3G, цікаво взнати?

11nqn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда то пользовался people net воспоминания остались положительные...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу в постах зазначати оператора та швидкість аплоада.

коментарі типу

Когда то пользовался people net воспоминания остались положительные...

вважаю абсолютно беззмістовними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу в постах зазначати оператора та швидкість аплоада.

коментарі типу

Когда то пользовался people net воспоминания остались положительные...

вважаю абсолютно беззмістовними.

Зайди на сайт пипл нет и посмотри их тарифы и так дальше... я тебе написал что воспоминания остались положительные... Скажи спасибо что вообще тебе время приделяют.... Не благодарный....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на сайт пипл нет и посмотри их тарифы и так дальше... я тебе написал что воспоминания остались положительные... Скажи спасибо что вообще тебе время приделяют.... Не благодарный....

знаєш, якби мене цікавили тарифи, я би так і вчинив.

але якщо ти досі не зрозумів, мене не цікавлять самі тарифи. наприклад, тарифи на ОГО - швидкість з'єднання до 3.6 Мб - і що??? хтось працював на такій швидкості?

мені потрібна інформація про швидкість аплоада, базована на власному досвіді.

тема не про відпочинок на морі - якщо в твоїй пам'яті залишились приємні спогади, не підкріплені змістовною інформацією, то лиши їх при собі.

а так "челом бью", дуже ти мені допоміг, дякую, дуже інформативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я тестував Інтертелекомовський Rev.B, на віддачу (upload) реальна швидкість 1 Мбіт/с і навіть вище, до двох (тестував вигрузкою файлів на ftp-сервер), тільки боюсь, що тарифи вас, м'яко кажучи, не влаштують

2 dual

наскільки стабільний коннект? на форумах бачу багато відгуків про часті дисконнекти та неможливість під'єднатися по 5-10 хв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня еще есть в запасе Мтс коннект, з двумя тарифами Простий( 1мбайт - 9коп.реальна скорость до 200 кб\с ) и Безлимитный ( 8гр. в день реальна скорость до 70 кб\с средняя 45 кб\с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я тестував Інтертелекомовський Rev.B, на віддачу (upload) реальна швидкість 1 Мбіт/с і навіть вище, до двох (тестував вигрузкою файлів на ftp-сервер), тільки боюсь, що тарифи вас, м'яко кажучи, не влаштують

2 dual

наскільки стабільний коннект? на форумах бачу багато відгуків про часті дисконнекти та неможливість під'єднатися по 5-10 хв?

Користуюсь Інтертелекомом уже місяць. Ніяких дисконектів не бачив (один вечір, правда, лежав весь інет Інтертелекома по всій Україні). Підключка іде на швидкості 1,8Мбіт, закачка вище 200кб не піднімалась (живу за 15 км від Луцька), по вечорах вище 60кб закачка не росте. Перевірю вигрузку - напишу.

А реально все залежить від БС, до якої іде підключка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може хто юзав РЕВ Б+ від інтертелекома? яка там реальна швидкість?як пишуть 14.7мбита,хотя би 7-8 буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а може хто юзав РЕВ Б+ від інтертелекома? яка там реальна швидкість?як пишуть 14.7мбита,хотя би 7-8 буде?

В них зараз взагалі технічні проблеми з рев-Б. І не кажуть терміни рішення. Перепробував майже всі мобільні інтернети, залишив піплнет. І покриття норма і не загружений абонентами. Контрактів нема і модеми хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь інколи cdma ua

Швидкість закачки буває 320 кб/с ,в основному 200-250

Залежить від того куди кабельок закиниш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугами Інтертелекому десь 1.5року.Із дня підключення швидкість тільки знижувалась.Якщо на початку було стабільно 600-800Кб/с,доходило часто до 1000Кб/с і більше,то зараз,особливо в поточному місяці швидкість впала на порядок.Якщо є 100-200,то це за щастя.Сьгодні зо дві години просто неможливо було підключитись.Київстар EDGE реально швидше працює,приходиться інколи ним користуватись,щоб просто зайти на свою пошту.Живу за 9км від центру,в передмісті.Можливо в когось такі ж проблеми,або їх зовсім немає-поділіться,будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугами Інтертелекому десь 1.5року.Із дня підключення швидкість тільки знижувалась.Якщо на початку було стабільно 600-800Кб/с,доходило часто до 1000Кб/с і більше,то зараз,особливо в поточному місяці швидкість впала на порядок.Якщо є 100-200,то це за щастя.Сьгодні зо дві години просто неможливо було підключитись.Київстар EDGE реально швидше працює,приходиться інколи ним користуватись,щоб просто зайти на свою пошту.Живу за 9км від центру,в передмісті.Можливо в когось такі ж проблеми,або їх зовсім немає-поділіться,будь-ласка

Так би й одразу написали, що з Жидичина ;)

Що я можу вам сказати. У вас є два варіанти - це або купити антену, або змінити оператора на People.net чи CDMA-UA. Бо покриття у вашому населеному пункті від ІТ не дуже впевнене, особливо біля Стиру. До мегабіта в вас було, коли навантаження було низьке, за таких умов з нормальним сигналом можна було і під 3 Мбіт/с мати. Тому з антеною однозначно швидкість покращиться, але дуже високою вона все одно не буде, навантаження по Луцьку досить високе, особливо починаючи з вересня - сезон back to school.

Ще можу порадити зайти сюди і зробити, як я там описував. Якщо виявиться, що DRC Requested у вас 2400-3000 kbps, то тоді зразу раджу міняти оператора. Але щось я у цьому дуже сумніваюсь, більш вірогідно, що у вас там 600-900 kbps, і цьому зарадити може лише антена. Попробувати перенести модем теж можна, але не думаю, що це дасть якийсь серйозний результат.

І наостанок, вчора дійсно неможливо було зайти в інтернет на ІТ, лежала вся Україна - якісь проблеми з авторизацією (певно, сервак в Одесі заглючило). То ж вибачайте, якщо що...

Ну я ж казав :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугами Інтертелекому десь 1.5року.Із дня підключення швидкість тільки знижувалась.Якщо на початку було стабільно 600-800Кб/с,доходило часто до 1000Кб/с і більше,то зараз,особливо в поточному місяці швидкість впала на порядок.Якщо є 100-200,то це за щастя.Сьгодні зо дві години просто неможливо було підключитись.Київстар EDGE реально швидше працює,приходиться інколи ним користуватись,щоб просто зайти на свою пошту.Живу за 9км від центру,в передмісті.Можливо в когось такі ж проблеми,або їх зовсім немає-поділіться,будь-ласка

Візьми попробуй піплнет протестити в себе. Там зараз взагалі "автосалон" по тарифах. Бумер, Ягуар, Фольц :D Але прикольні ціни і трафік. Ну й на швидкість я не жаліюсь. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я ж казав :0003:

І до чого тут ваше "я ж казав"? Так, аби ляпнути? Раніше ви "казали" про rev.B, а я відповідав людині, що користуєтся rev.A, та ще й за 9 км від Луцька, до того ж, без антени. Якщо для вас rev.A і rev.B - одне і те ж, ну то звиняйте, навіть спілкуватись відпадає будь-яке бажання.

"учите матчасть"

Відповідь була відносно того, що в них справді технічні проблеми. А переходити на "личности" я думаю неварто. Кожен має право висловити думку. Просто Ви моє повідомлення про технічні проблеми можна сказати висміяли, "а я ж казав" лише підтвердження, що я тоді казав правду. І погодьтесь, що без жодних образ і підколів у Вашу сторону були всі відповіді. Тому давайте жити дружно і краще будемо ділитись досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...