Перейти до змісту

Магнітні бурі у вересні


Рекомендовані повідомлення

Припадають на 13 вересня – вівторок (15-17); 16 вересня – п’ятницю (18-20); 20 вересня – вівторок (16-18); 23 вересня – п’ятницю (09-12); 27 вересня – вівторок (14-16) та 28 вересня – середу (09-13).

Крім того, 18, 25, 30 вересня може спостерігатися слабкість та знесилення. Рекомендується зменшити навантаження і збільшити час відпочинку.

Чимало турбот людям приносять дні підвищеної сонячної активності, або, як їх часто називають, магнітні бурі. Винуватцями таких бур є спалахи на Сонці.

Магнітні бурі впливають на самопочуття людей, оскільки нерідко спричиняють головній біль, мігрені, прискорене серцебиття, безсоння, перепади тиску й т.д.

Молодому й здоровому організмові легше пристосуватися й перенести бурі. Особам старшого віку на цей час бажано виключити алкоголь, обмежити фізичні навантаження, намагатися не їсти жирного і солодкого, пити фруктові й трав’яні чаї. Людям із хронічними хворобами серця краще тримати під рукою звичні ліки.

Є місця, де сонячні урагани буянять особливо сильно: у літаку, на Півночі, у метро. Перечікувати магнітну бурю вдома безглуздо, добре відправитися пішки на роботу або ще краще прогулятися лісом або в парку.

Щоб легше перенести вплив і наслідки магнітної бурі лікарі рекомендують:

1. Не зашкодить прийняти таблетку аспірину, вона розріджує кров і знімає неприємні і болючі відчуття.

2. Так як під час сонячної активності збільшується дратівливість, слід приймати натуральні заспокійливі засоби - валеріану, настій пустирника, глоду.

3. Непогано в цей день постити, тому що в крові збільшується рівень холестерину.

4. Сердечникам слід дотримуватися розпорядження лікаря і завжди мати необхідні ліки під рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки інфа, якшо не секрет?

http://poglyad.te.ua/ukraine/mahnitni-buri-u-veresni/

http://zid.com.ua/?p=3054

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг, цікаво що на тих сайтах години різняться трохи =)

ну, загалом чекаємо наступні 2-3 години бурю.

цікаво як би чим її зареєструвати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг, цікаво що на тих сайтах години різняться трохи =)

ну, загалом чекаємо наступні 2-3 години бурю.

цікаво як би чим її зареєструвати?

А організм для чого?

Він все це сприйме чи неправильно?

В мене вчора відчувались, але з 20-00 до 22-00.

Мабуть не вгадали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Землю прилетіла найпотужніша магнітна буря

27010-1m.jpg

Уночі, 27 вересня на Землю із Сонця зійшла магнітна буря, спровокована серією потужних рентгенівських спалахів 22-24 вересня, - повідомляють у Центрі прогнозу космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Як пише Кореспондент, за даними відомства, у понеділок близько 18.00 за Києвом значення індексу магнітних збурень Kp різко зросло з 1 до 5 (мінімального рівня, який вважається бурею), а ще через три години досягло значення 8 і трималося на цьому рівні шість годин.

Співробітник Лабораторії рентгенівської астрономії Фізичного інституту імені Лебедєва (ФІАН) Сергій Богачов зазначив, що магнітна буря досягала такого рівня останній раз 6 серпня, проте тоді це був одиничний сплеск, нинішні ж сильні збурення тривали набагато довше.

«Це наслідки спалаху класу X (найвищого класу потужності), що стався 24 вересня. Його джерелом стала активна область 1302, яка 22 вересня вже дала спалах класу X. Це досить незвично, щоб одна і та сама область дала відразу дві такі потужні події», - сказав Богачов.

За його словами, зараз активна область рухається разом із обертанням Сонця зі східного боку світила на захід, і приблизно 29 вересня вона вийде на «позицію», максимально зручну для обстрілу Землі. Якщо у цей момент тут відбудеться спалах, її вплив на нашу планету буде максимальним.

У шкалі індексу магнітних збурень Kp 10 рівнів, значення від 0 до 3 відповідають спокійній магнітосфері, рівень 4 - збуреній, а рівні із 5 по 9 - магнітним бурям п'яти класів.

На даний час індекс магнітних збурень опустився на рівень 4, однак не виключено, що він знову зросте до рівня бурі.

Нагадаємо, що вчора повідомлялося, що 25 вересня на Сонці сталося 11 спалахів класу С і вище. Не менш п'яти з них майже досягли рівня Х (сильні спалахи).

-----------------------------------------------------------------------------

Цікаво хтось відчув це?

Я ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться в домашніх умовах навчитися реєструвати ці бурі.

тільки я от не можу зрозуміти чим: чи використовувати для цього якийсь магнітометр (міряти магнітне поле) чи радіометр (для рентгенівського випромінювання і якого саме?)?

гугл мовчить по цьому поводу <_<

бо чесно кажучи начинають дратувати новини "на землі найпотужні ша буря бла бла бла" які раз на місяць публікують вже протягом пару років. якби з кожною новиною бірі більшали, то зараз вони б жарили нас як в мікроволновці.

на собі не замітив якогось впливу явного від бурь. а погане чи не звичне самопочуття буває періодично, і навколишніх факторів (підстав) для цього більш ніж достатньо в нашому житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи це вплив магнітної бурі, але сьогодні вночі ніяк не зміг заснути.....

багато знайомих теж жаліються, що пів ночі не спали......

що це? вплив магнітної бурі? чи зміна погоди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сегодня чувствую

Так сьогодні мають відчуватися магнітні бурі з 9:00-13:00.

Питяння в іншому а чи дійсно організм відчуває магнітні бурі?

Чи можливо це результат чогось іншого:

1) перевтома

2) хвилювання

3) похмілля :friday:

4) чи інші фактори..

Я думаю, що кожен організм відчуває все це по-різному..

Одні більше сприймають, одні менше, одні взагалі не відчувають нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться в домашніх умовах навчитися реєструвати ці бурі.

тільки я от не можу зрозуміти чим: чи використовувати для цього якийсь магнітометр (міряти магнітне поле) чи радіометр (для рентгенівського випромінювання і якого саме?)?

гугл мовчить по цьому поводу <_<

бо чесно кажучи начинають дратувати новини "на землі найпотужні ша буря бла бла бла" які раз на місяць публікують вже протягом пару років. якби з кожною новиною бірі більшали, то зараз вони б жарили нас як в мікроволновці.

на собі не замітив якогось впливу явного від бурь. а погане чи не звичне самопочуття буває періодично, і навколишніх факторів (підстав) для цього більш ніж достатньо в нашому житті.

Дійсно прилад непогано мати. Такий собі магніто-буріметр.

Я думаю, що це можливо зробити.

Для прикладу погоду ми можемо визначити то чому не можливо визначити магнітне поле.

Принципи мають бути такі самі супутник збирає усю потрібно інформацію, обробляє її і відсилає на сервер а там вже програмним способом за допомогою спеціальних моделей визначають.

---------------------------------------------------------------------------

А кому вигідно, щоб люди знали самі коли будуть магітні бурі? Тоді астрономів і не потрібно?Це ж бізнес. Вони повідомили новини, а хтось цю новини поширив і всі це знають і кожен має свій заробіток(вигоду) з цього. А чи вірити чи ні це нам вирішувати.

:glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора з другом дивилися зорі на нічному небі :friday:

сьодні так нічого самопочуття, навіть настрій гарний ;)

вночі спалося добре, тільки малувато, як завжди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Землю прилетіла найпотужніша магнітна буря

.......

-----------------------------------------------------------------------------

Цікаво хтось відчув це?

Я ні.

відчула. відчуття погані. дратівливість, відсутність настрою і таке враження ніби напилась багато міцної кави - пришвидшене серцебиття.

по-менше б тих бурь було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-менше б тих бурь було

Природою ми не всилах управляти, тому мусимо змиритися з тим, що є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хтось відчув це?

Я ні.

Я думаю, що кожен організм відчуває все це по-різному..

Одні більше сприймають, одні менше, одні взагалі не відчувають нічого...

я ні. хоча залежність маю високу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді більшість людей ніякого впливу не відчувають. :rolleyes: Вплив опосередкований. Хто "відчуває" напряму - ефект плацебо в більшості випадків. Метеозалежність - так, "фокуси" власного організму - так, але не бурі, аж ніяк (ви прекрасно себе відчували на екваторі, а на магінтному полюсі при полярному сяйві падали непритомні?). І взагалі, весна та осінь - перехід сезонів, багато людей отримують загострення хронічних хвороб, набувають нові, поки адаптуються. Запитайте в медиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто "відчуває" напряму - ефект плацебо в більшості випадків.

скажеш це гіпотонікам і гіпертонікам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метеозалежність - так, "фокуси" власного організму - так, але не бурі, аж ніяк (ви прекрасно себе відчували на екваторі, а на магінтному полюсі при полярному сяйві падали непритомні?). І взагалі, весна та осінь - перехід сезонів, багато людей отримують загострення хронічних хвороб, набувають нові, поки адаптуються. Запитайте в медиків.

------------------------------------------------------

На рахунок цього ніхто не спорить. Організм дійсно відчуває різкі зміни погоди, пор року.

Наприклад: Хто з заходу України приїде до Криму у нього буде погане почуття протягом дня.

Питання ставиться в тому якщо людина відчуває такі погодні примхи, то чому вона не може відувати зміни впливу магнітного, електро-магнітного випроміннювання?

-------------------------------------------------------------------------------

Я думаю, що кожен організм відчуває все це по-різному..

Одні більше сприймають, одні менше, одні взагалі не відчувають нічого...

Все це залежить від багатьох факторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад: Хто з заходу України приїде до Криму у нього буде погане почуття протягом дня.

може бути і навпаки. я в криму себе чудово почував з самого приїзду. а от тьотка з херсона як до нас приїжджає, то задихається від вологого повітря...

заміряв сьогодні радіаційний фон. в нормі, тре буде при наступних бурях попереключатися по альфа-бета-гама діапазонах. більш нічого путнього з підручних методів не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажеш це гіпотонікам і гіпертонікам

Влітку і зимою. Коли не надто гаряче і не надто холодно. Коли нема різкої зміни атмосферного тиску. Лиш магнітна буря. :smile3:

Впливає опосередковано через погоду в більшості випадків. Плацебо від ЗМІ рулить.

P.S. Про підвищену смертність машиністів метро від серцевих приступів знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...