Перейти до змісту

Linux


kellax

Рекомендовані повідомлення

В 11ій бубунті ІМХО інтерфейс більш досконалий як в вінді і наближається до MacOS, там по максимуму використовується корисна площа екрану 16:9. Тільки віндові маньякі можуть таке ставити на убунту.

WOT на ній підняти
Wine?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11ій бубунті ІМХО інтерфейс більш досконалий як в вінді і наближається до MacOS, там по максимуму використовується корисна площа екрану 16:9. Тільки віндові маньякі можуть таке ставити на убунту.

WOT на ній підняти
Wine?

гугл каже що WOT це World of Tanks .............. якщо не помиляюсь має запуститись під Wine

якщо нема Wine то apt-get install wine і буде вам щастя

_______

на рахунок интерфейсу як в вінді

от для чого так паскудити систему ?........ вона краще працювати не буде, а виглядає це не гарно, а убого ........ ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моё имхо следующее:

я на UBUNTU с версии 9 перешел за 2 года на 11, как бывший юзер "оконный" перешел легко, хотя попытки перейти были еще лет 8 назад, но не успешные. Еще пробовал KUBUNTU, но как-то было .......не очень (удобство, понятность и т.д.). Добавлю, что я пользователь в основном графический, строкой крайне редко (только когда нет другого выхода).

Установка UBUNTU простая, со 2-го раза легко разобрался. Отсутствие вирусов большой "+", как у всех LINUX.

Да, и второй год ОС стоит на USB флехи или на SD карточке, т.к. основная ОС корпоративная, проблем нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установка UBUNTU простая, со 2-го раза легко разобрался. Отсутствие вирусов большой "+", как у всех LINUX.

Да, и второй год ОС стоит на USB флехи или на SD карточке, т.к. основная ОС корпоративная, проблем нет.

такаж ситуація тому і WOT на ноуті під убунтою хочу підняти

В 11ій бубунті ІМХО інтерфейс більш досконалий як в вінді і наближається до MacOS, там по максимуму використовується корисна площа екрану 16:9. Тільки віндові маньякі можуть таке ставити на убунту.

WOT на ній підняти
Wine?

гугл каже що WOT це World of Tanks .............. якщо не помиляюсь має запуститись під Wine

якщо нема Wine то apt-get install wine і буде вам щастя

_______

на рахунок интерфейсу як в вінді

от для чого так паскудити систему ?........ вона краще працювати не буде, а виглядає це не гарно, а убого ........ ІМХО

В теорії всі сильні :0158:

а мене практика цікавить :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рутракері є спец. зборка вайна, перекомпілена для запуска ВОТ, вчора лазив ветку Игры под linux і бачив його там...

small-logo.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто шарить хельп!

Постало питання ввести АРЧ в Активну директорію вінди на базі 2к3, але питання не в цьому.

Згідно http://hatred.homeli...net/wiki/nastro … _archlinux

налаштував все, машина в домені, логіниться доменними обліковками все супер, і тільки но я випустив з рук бубна появилась проблемка....

після редагування файлу /etc/pam.d/login у мене локальні користувачі та доменні не можуть вимкнути перегрузити ПК з XFCE (кнопки не активні) + не можу змонтувати флешку та вінта

З Рутом все супер, все як має бути...

Міняю вміст /etc/pam.d/login на попередній, знову все гуд, ось тільки під доменною обліковкою не залогінишся. Ось сижу і не можу впетрати що робити (в лінуксі новачок)

Штовхніть в яку сторону рити?!

Стоїть XFCE4, файл .xinitrc присутній з вмістом


!/bin/sh
#
# ~/.xinitrc
#
# Executed by startx (run your window manager from here)

if [ -d /etc/X11/xinit/xinitrc.d ]; then
for f in /etc/X11/xinit/xinitrc.d/*; do
[ -x "$f" ] && . "$f"
done
unset f
fi

# exec gnome-session
# exec startkde
# exec startxfce4
# ...or the Window Manager of your choice
exec ck-launch-session dbus-launch --exit-with-session startxfce4[/size][/font][/color][/left]



[left]

Код /etc/pam.d/login стандартний


#%PAM-1.0
auth required pam_securetty.so
auth requisite pam_nologin.so
auth required pam_unix.so nullok
auth required pam_tally.so onerr=succeed file=/var/log/faillog
# use this to lockout accounts for 10 minutes after 3 failed attempts
#auth required pam_tally.so deny=2 unlock_time=600 onerr=succeed file=/var/log/faillog
account required pam_access.so
account required pam_time.so
account required pam_unix.so
#password required pam_cracklib.so difok=2 minlen=8 dcredit=2 ocredit=2 retry=3
#password required pam_unix.so md5 shadow use_authtok
session required pam_unix.so
session required pam_env.so
session required pam_motd.so
session required pam_limits.so
session optional pam_mail.so dir=/var/spool/mail standard
session optional pam_lastlog.so
session optional pam_loginuid.so
-session optional pam_ck_connector.so nox11[/size][/font][/color][/left]


Код який логінить доменні обліковки


#%PAM-1.0
auth sufficient pam_unix2.so
auth required pam_winbind.so use_first_pass use_authtok
auth required pam_securetty.so
auth required pam_nologin.so
account sufficient pam_unix2.so
account sufficient pam_winbind.so use_first_pass use_authtok
password sufficient pam_unix2.so
password sufficient pam_winbind.so use_first_pass use_authtok
session required pam_mkhomedir.so skel=/etc/skel/ umask=0022
session sufficient pam_unix2.so
session sufficient pam_winbind.so use_first_pass use_authtok
session required pam_limits.so[/size][/font][/color][/left]


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/etc/groups

Доменні і локальні юзери в тебе в яких групах?

Як ти співставляєш акаунти з домену для системи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://hatred.homelinux.net/wiki/nastrojka_rabochej_stancii_dlja_windows_domena_na_baze_archlinux тут все описано, winbind цим займаэться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсі що робить ВІНБІНД і як і тебе авторизація відбувається, з якими правами доменні юзери в тебе на тачці працюють?

Про файл /etc/groups я не дарма згадав. Для того щоб вимкнути тачку в юзерів права мають бути трішки вище nobody:nogroup

Спробуй створити групу в домені типу domain_linux_users без пропусків, лише латиницею. Доти їй права доменних юзерів. А на лінуксі дати їй групу наприклад оператора, або створи якусь локальну групу з уідом в першій тисячі і з правами ребутати/вимикати тачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсі що робить ВІНБІНД і як і тебе авторизація відбувається, з якими правами доменні юзери в тебе на тачці працюють?

Про файл /etc/groups я не дарма згадав. Для того щоб вимкнути тачку в юзерів права мають бути трішки вище nobody:nogroup

Спробуй створити групу в домені типу domain_linux_users без пропусків, лише латиницею. Доти їй права доменних юзерів. А на лінуксі дати їй групу наприклад оператора, або створи якусь локальну групу з уідом в першій тисячі і з правами ребутати/вимикати тачку.

До доменних я ще не дойшов, ЛОКАЛЬНІ крім рута не можуть монтувати, виключати перегружати, хоча вони є у групах пауер, сторедж, дбас

прикол у файлі /etc/pam.d/login - вертаю значення на попередні, локальні користувачі нормально маунтять виключають перегружають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До доменних я ще не дойшов, ЛОКАЛЬНІ крім рута не можуть монтувати, виключати перегружати, хоча вони є у групах пауер, сторедж, дбас прикол у файлі /etc/pam.d/login - вертаю значення на попередні, локальні користувачі нормально маунтять виключають перегружають...
Видно в статті є помилки (бездумний копі-пейст). Шукай ще статті де прикручують таку авторизацію. Авторизація в домені має бути по вибору (якщо тобі вона потрібна)

З.І. А взагалі ти спробуй заюзати краще авторизацію через LDAP. ВІНБІНД це все ж таки зайва прокладка в системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

порада тим хто має бажання поюзати нормальний лінух, але чьото очкує .......

http://sos.ssoft.org...lucid-guide.pdf

пок на сьоні кращий бук для початківців :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

TC, а щоб твій Арч був ще легший, то постав собі середовище LXDE а не XFCE.

В сімействі дистрибутивів, заснованих на Ububntu, є легковаговик з LXDE - Lubuntu. Рекомендую спробувати.

НАрешті спробував, це свято для починиючих лінуксоїдів!!!

Почнемо з того що на дюроні 700 + 256 опори ЛІТАЄ! (пробував на тому ж обладнанні КСубунту - зовсім не то)

ЛХДЕ супер рішення для старих запорожців при "чистій" загрузці системи опори використовується менше 100 мб

В домен ввів за допомогою Likewise все просто, доменні користувачі логіняться без проблем.

З локалкою також нема проблем віндові шари бачить (на тій самій Ксубунті на тюнарі не було мережі)

Мережевий принтер ХП встановився без проблем + можливсість налаштування двустороннього друку залишилася

довелося тільки доставити Рдесктоп

Файний як на мене дистрибутив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які плюси і мінуси вашого дистибутиву? Так як їх ДУУУУже багато хотілось би почути думки.

Я почав з ARCHlinux+XFCE багато хто не радить для початківців АРЧ, але як на мене зрозуміти філософію та логіку лінукса можна починаючи з самої легкої версії. (легкість - не в розумінні легкість користування)

ІМХО: Людина яка почала з юзер орієнтованої версії буде тяжко зрозуміти що таке Х і тонке налаштування системи.

АРЧЛІНУКС

+ легковерсний, нічого лишнього, все що треба сам ставищ.

- потребує тонкого налаштування, тяжкий для початківця.

От, тримай, такий собі тестик

проходь і радуйся..

Особисто я за убунтіка, але мож юзати щось інше..в принципі, після вінди, легко буде не зі всіма, але звикнути можна за короткий час..вже досить лазити по вікнам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я юзав, правда давненько вже. Мені з дебіан-сімейства більше дистрибутиви подобаються.

Зараз я б не радив перелазити на Мандріву, тому що ще не зовсім відома її подальша доля.

Мандріву минулого року викупили наші сусіди росіяни, зробили дистрибутив Mandriva (ROSA) Linux і пропихають його в своїх держустановах, основна група розробників звільнилася і почали розвивати ту ж Мандріву, тільки вже під іншим брендом (сорі, назву забув), зараз ходять чутки про банкротсво компанії Мандріва.

Та спробувати можеш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попробуй OpenSUSE. Як на мене цей дистрибутив найкращий. Перед цим користувався Убунту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй OpenSUSE. Як на мене цей дистрибутив найкращий. Перед цим користувався Убунту

Зараз користуюсь Убунтою 10.10, бо від 11.10 іде заворот мізків...

Сюзі спробую... багато чув про неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...