datacopy Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:03 #1 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:03 куплю недорого, терміново, до суботи 10.09.11.
SOAD Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:18 #2 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:18 э 30 самсунг троха бедів є але робочий
Litovets Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:30 #3 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:30 Є 40-ка самсунг, з бедами, але робочий.
Fedor4uk Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:35 #4 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 12:35 треба биті чи трупіки?
zallegro Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 13:17 #5 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 13:17 Є Samsung SP0411N 40Gb.
mlutsk Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 13:42 #6 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 13:42 Є Сігейт 40 і 2 80 самсунг вроді.Контакти скинув в ПМ.
datacopy Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 14:26 Автор #7 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 14:26 можна трупікі. Ціна питання 20 грн. штуЧка.
mlutsk Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 15:07 #8 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 15:07 3 штуки , 1 робочий , 2 трупа.віддам сьогодні .зустрітись можна в р-ні 5 школи після 19 години063705615шість067332717сім
monitorkiller Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 15:42 #9 Опубліковано 8 Вересня, 2011 в 15:42 можна трупікі. Ціна питання 20 грн. штуЧка.маю штук 30 різних 40-вок.контакти в підписі.
mastersat Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 12:12 #10 Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 12:12 куплю недорого, терміново, до суботи 10.09.11.Маю 2шт по 20грн отдам.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.