Перейти до змісту

Менеджер интернет-магазину


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Вимоги: вища освіта, досвід у сфері продаж не менше 1-го року, знання ПК та Інтернету ОБОВЯЗКОВЕ!

Графік роботи: пн-сб 09:00-19:00 сб 09:00-17:00 неділя - вихідний

0675607229/0950880655 Аська607116466

ЗП - %від продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работа хоть в офисе,или "необходимо иметь компьютер и доступ к сети интернет?" :mdr:

А,адрес магазина можно посмотреть,или боитесь что сервер не выдержит такого наплыва потенциальных покупателей? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який вищий навчальний заклад готує продавців чи вища освіта може бути люба і необхідна лише для галочки?

п.с.

Вимоги: вища освіта, досвід у сфері продаж не менше 1-го року, знання ПК та Інтернету ОБОВЯЗКОВЕ!

Графік роботи: пн-сб 09:00-19:00 сб 09:00-17:00 неділя - вихідний

0675607229/0950880655 Аська607116466

ЗП - %від продаж

Досвід - більше двох років успішного досвіду в продажах побутової техніки в одному з найбільших магазинів міста, знання комп'ютера - відмінне, можу не тільки за ним працювати, а й діагностувати та ліквідувати поломку + адмініструвати невелику мережу (є досвід), знання інтернету - відмінне, знаю що і де "лежить", Гуглом користуюся тільки через лінь. Відвідував тренінги і семінари усіх найбільших виробників техніки, а також проходив додаткове навчання з психологами, юристами, маркетологами та іншими спеціалістами.

Але я вам не підходжу - немає вищої освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який вищий навчальний заклад готує продавців чи вища освіта може бути люба і необхідна лише для галочки?

п.с.

Вимоги: вища освіта, досвід у сфері продаж не менше 1-го року, знання ПК та Інтернету ОБОВЯЗКОВЕ!

Графік роботи: пн-сб 09:00-19:00 сб 09:00-17:00 неділя - вихідний

0675607229/0950880655 Аська607116466

ЗП - %від продаж

Досвід - більше двох років успішного досвіду в продажах побутової техніки в одному з найбільших магазинів міста, знання комп'ютера - відмінне, можу не тільки за ним працювати, а й діагностувати та ліквідувати поломку + адмініструвати невелику мережу (є досвід), знання інтернету - відмінне, знаю що і де "лежить", Гуглом користуюся тільки через лінь. Відвідував тренінги і семінари усіх найбільших виробників техніки, а також проходив додаткове навчання з психологами, юристами, маркетологами та іншими спеціалістами.

Але я вам не підходжу - немає вищої освіти.

Пишіть в аську 607116466 - зустрінемось обговоримо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть в аську 607116466 - зустрінемось обговоримо

Сьогодні вже віддав трудову книжку роботодавцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть в аську 607116466 - зустрінемось обговоримо

Сьогодні вже віддав трудову книжку роботодавцю.

і, які перші враження від роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і, які перші враження від роботи?

Я автору теми писав, що вже не безробітний. Чи тебе цікавлять мої враження незалежно від місця роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна людина - яка швидко набиватиме позиціями сайт, та перевірятиме прайсові ціни, також відповідати на дзвінки, та вивчати асортимент. Знання рос.яз обовязкове - для спілкування з Україною(це наші клієнти)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і, які перші враження від роботи?

Я автору теми писав, що вже не безробітний. Чи тебе цікавлять мої враження незалежно від місця роботи?

я не зрозумів що ти автору писав ))

Потрібна людина - яка швидко набиватиме позиціями сайт, та перевірятиме прайсові ціни, також відповідати на дзвінки, та вивчати асортимент. Знання рос.яз обовязкове - для спілкування з Україною(це наші клієнти)!

о,це предмет для розмови... якраз подібним займаюсь та залишається багато вільного часу, віддалено можна працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і, які перші враження від роботи?

Я автору теми писав, що вже не безробітний. Чи тебе цікавлять мої враження незалежно від місця роботи?

я не зрозумів що ти автору писав ))

Потрібна людина - яка швидко набиватиме позиціями сайт, та перевірятиме прайсові ціни, також відповідати на дзвінки, та вивчати асортимент. Знання рос.яз обовязкове - для спілкування з Україною(це наші клієнти)!

о,це предмет для розмови... якраз подібним займаюсь та залишається багато вільного часу, віддалено можна працювати?

Якби можна було б віддалено - ціни б цій роботі не було))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, тоді озвучте мінімальний рівень ЗП... тількі не кажіть "що конфіденційна інформаціяяку повідомите тільки на співбесіді", скажіть просто "від... до..." :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, тоді озвучте мінімальний рівень ЗП... тількі не кажіть "що конфіденційна інформаціяяку повідомите тільки на співбесіді", скажіть просто "від... до..." :rolleyes:

від 800 до нескінченності - на скільки вистачить сил)))

скажу так 1200-1500 - 100%, в сезон ЗП сягає від 2000-до 7000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...