Перейти до змісту

Вибір матраса в Луцьку: який і де купувати?


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити хороший матрас в ліжко. Які критерії вибору і де краще купити, щоб не платити лишні гроші невідомо за що? Чи купував хтось останнім часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не ортопедичний чи з водоростями, кокосовою стружкою і т.д., то "Тартак" в Ківерцях

ціна/якість - те що тре

за три роки експлуатації нарікань немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купити хороший матрас в ліжко. Які критерії вибору і де краще купити, щоб не платити лишні гроші невідомо за що? Чи купував хтось останнім часом?

Рік назад замовляла у форумчанина Yurec.

http://bonato.com.ua.

Брала 2: дитячий і дорослий, обидва Кокос+.

Все супер! = задоволена.

Досить швидко виконали замовлення і зробили доставку.

Ціна у них теж була найкраща. До якості ніяких притензій.

Бажаю вдалого вибору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема, те що треба також шукаю середньої вартості і пристойної якості матрас :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали наші "Бонато". Замовляли "Кокос+". На разі задоволені оперативністю, ціною і якістю. Матиму надію, що моя думка не зміниться. Гарно виглядають, зручні. Тепер замовили у них ламелі для ліжок і вибираємо матрас для двоспального ліжка. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Замовив матрац Sllep&Fly українського виробництва (Дніпропетровськ) в магазині в торг.центрі "Варшавський", вчора дали аванс, коли приїде розкажу враження, чи буду Sllep&Fly уві сні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заказал у знакомого диллера фирмы COME-FOR матрац для взрослых серии хард. 120х190х24см цена 1712грн., харьковское производство, доставили быстро, без предоплаты,гарантия 18 мес. У кума моего пацан на таком 2 года прыгает, - и нифига ему не делается. Я просто на нем отдыхаю, впечатления супер. Видел в "Юванте" матрацы пр-ва Днепропетровск, уступают они и по внешней отделки и по внутренней, имхо. И дороже на несколько сотен грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну тему.

Що знаючі люди можуть сказати про такі матраци:

Come-for Гармония 160х200 см

Come-for Баланс 160х200 см

Come-for Экстра 160х200 см

Come-for Лидер 160х200 см

На сайті виробника їх немає, а тут, наприклад, пишуть що "Гармонія" знята з виробництва.

Дякую. :)

Yurec? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив матрац Sllep&Fly українського виробництва (Дніпропетровськ) в магазині в торг.центрі "Варшавський", вчора дали аванс, коли приїде розкажу враження, чи буду Sllep&Fly уві сні :)

то як матрац ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...