Перейти до змісту

"Шкребе" блок живлення


Рекомендовані повідомлення

Доречі, а БП новий, чи спочатку він намано працював, а потом почав шкребти?

перший спочатку нормально працював, а потім почав шуршати

а другий (новий) тільки поставив і відразу шкріб

возив тількищо ПК на фірму де його брав, включили все нормально ніякого лишнього шуму, привіз додому включив тоже все нормально. Може він протрясся в дорозі і став на своє місце

Попровочка Pluma Chieftech 450W

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняй свого Чіфтека... В мене сусід тож купив 500-ку чіфтека і той тоже отак клацав. Він 3 БП перепробував, пока 4-й вже не клацав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняй свого Чіфтека... В мене сусід тож купив 500-ку чіфтека і той тоже отак клацав. Він 3 БП перепробував, пока 4-й вже не клацав.

І що порадиш взяти? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав, що протряслося і все буде нормально, але де там, виключив ПК і знову включив десь через 45 хв. і знову та сама ситуація, тільки тепер воно якось більше схоже на гудіння, а не на шкрябання, точніше щось об'єднане між шкрябанням і гудінням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю звук, правда в форматі amr, бо ніяк не можу перекодувати в інший більш розповсюджений формат

ТУТ

насправді звук має більш шкрябаючий вигляд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це вібрація від всіх кулерів передається на корпус.

А корпус десь шкрябає чи клацає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті виявлено "шурхутунчика", точніше два. :)

Головним був маленький кулер на кармані який і створював таке шкрябання, а при перевірці БЖ методом замикання контактів я чогось не відключив його, просто забув, що там тоже є кулер. А коли БЖ носив в іншу кімнату і там самого запускав, то був невеликий шурхіт через те, що "криворучки" які збирали його погано розмістили зажим який скріплює проводи і він торкався кулера, це в новому БЖ, а старого я так не провіряв, тому він можна сказати був замінений марно, хоча недумаю, що новий БЖ гірший від старого, навпаки, вроді кращий.

Сьогодні вкотре провіряючи все почув, що шкребе щось трохи осторонь БЖ і замітив кулер на кармані, відключив його і все стало гуд, перед тим вже було поправлено зажим в БЖ.

Так, що найменший кулер створив найбільше шуму і проблем.

Дякую всім за поради і допомогу :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...