Перейти до змісту

Кошенята


dir

Рекомендовані повідомлення

Віддамо у добрі руки два кошенята(опт/вроздріб :) )

трішки більше, ніж півтора місяці

хлопчик, полосатий

post-8266-0-05591200-1311623236_thumb.jp

дівчинка, чорно-біла, майже звикла до імені Аліса

post-8266-0-56358300-1311623351_thumb.jp

просимо тільки любити і кормити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені потрібне в село кошення, кормити там його точно будуть, але потрібно тільки хлопчика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ставлення яке буде там, у селі?

тобто, з якою метою кіт потрібен? як домашня тваринка, чи як "ловець" мишей та інших житностей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а ставлення яке буде там, у селі?

тобто, з якою метою кіт потрібен? як домашня тваринка, чи як "ловець" мишей та інших житностей?

Остання частина речення це і є те основне і першочергове призначення і покликання цих тварин, адже саме для цього були створені ці тварини, і якшо вони не навчаться полювати протягом свого життя і забудуть цей інстинкт то кішка чи кіт стає цілком неповноцінною істотою, яка геть зовсім не схожа на справжнього природнього кота, ось наприклад є у мене в селі кіт якого я завіз туди позаминулого року, то скажу одне живеться йому там як в раю, тай він став повноцінним котом, а не якімось домашнім куском шерсті, дуже спритним став і кмітливим, тай здоровим бо постійно на вулиці на природі, +їжу має краще навідь ніж в людей деяких :D завжди свіженьке молоко, сметана, інколи сир зі стола потяне, або риби наловить чи у рибалок покраде бо поблизу ставок, інколи правда може накопостити трішки але йому це прощають бо в господарстві нієдиної миші немає! Коли я побачив потім вже домашнього кота моєї сестри, то він в порівняні з моїм котом що я відвіз у село, просто повна каліка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Величезне дякую за вище написані Ваші мемуари, але тема була створена не для обговорення глобальних питань, щодо покликання котів.

п.с. Котиткі пішли у добрі руки, тему можна вважати вичерпаною. Всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...