Перейти до змісту

EURO 2012


ursa

Чи виграємо конкурс?  

32 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Менше тижня залишилося до визначення місця проведення чемпіонату Європи 2012 року. У фінальному тендері за це право сперечаються спільні заявки України та Польщі, Хорватії та Угорщини і — окремо — Італії.

Цитата одного з футбольних світил: "Як Україна боротиметься за фінал європейської першості, якщо на її вулицях незабаром можуть з’явитися танки?"

Остаточне рішення щодо господарів Євро-2012 буде ухвалене 18 квітня о 12.30 за київським часом...

Тим часом пропоную Вам спрогнозувати, чи судилося нам прийняти в себе це дійство?

Аргументувати можна, але велике прохання - не потрібно флудити, не потрібно фраз на кшталт "Так, бо ми - найкращі у футболі, а їхні футболісти ніколи не перефутболістят наших футболістів по футболістості", тощо. Тільки дійсно цікаві думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще переглянь весь розділ спотр!!!

Я вже створював цю тему, а для чого друга не розумію?!!! :smile3:

А на рахунок голосування, там всеодно прийме участь не більше 10 осіб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Teo

Соррі, не побачив я! Спеціально переглядав розділ, але щось провтикав... :smile3:

Але навіщо сердитися?! :ok:

Навіть якщо і десятеро (хоча краще - або дев'ять, або одинадцять) людей проголосують - все одно цікаво, вгадаємо ми чи ні. Доречі, ти ж у своїй темі не створював голосувалку... :P А голосувати простіше, ніж щось коментувати, тому маю надію, що зацікавлених виявиться більше :P

Моя особиста думка - нам таки пощастить. Хочу в це вірити.

Ми приймалі участь у ЧС, як ніяк - дійшли до чверть-фіналу... Відносно нова країна на мапі Європи, доволі велика... Ще в нас чемпіонатів такого рівня не було, можливі свіжі враження для організаторів... Репутація "підмочена" політичною кризою, але ж як нами захоплювалися 2 роки тому!.. Може, й пощастить :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш опрос оптиместичен :)

я воздержусь от коментофф

нам для чемпионата нада оооооочень много сделать ....

хотябы дороги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa

Я не сержусь, просто потрібно більше переглядати розділ, а на рахунок голосування, так це справді пожвавлює дискусію!!!

2 DefJamaica

Кожна країна після того як їй оголосили, що вона буде приймати чемпіонат, пожвавлюється і приводить свої інфраструктури в хороший стан!!!

Взяти, наприклад Португалію 2004 року, стільки вони стадіонів поремонували і построїли, так само і було з Італією!!!

А зараз живий приклад з Китаєм, подивитсь, у них не було не одного стадіону, у зараз розтроюються як після війни!!! Вони дуже активно готуються до олімпійських ігор!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В України є хороші шанси:

1. Україна і Польща (як вже казали свіжа кров), на відміну від Італії.

2. В італії зараз в розгарі скандал з корупцією у футболі, через який минулого року позбавили Ювентус двох попередніх чемпіонських титулів і відправили команду в серію В. Зараз там з'явились якісь нові докази і ця каша може заваритись знову, що є не на користь Італії.

Та і якби Ураїна з Польщею перемогли, це могло би суттєво підняти нашу економіку: нові дороги, готелі, розважальні комплекси, стадіони...

Будемо тримати кулаки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є й суттєві проблеми, одна з них це відстань між містами України та Польщі, вона набагато більша ніж між містами Хорватії та Угорщини, а як відомо транспорт в нас недешевий (я про залізницю і авіа), а для переїзду на авто і автобусах є проблема в дорогах.

Також недостатня кількість готелів, навіть якщо врахувати ті готелі що збудуються до 2012 року їх кількість всерівно буде недостатня.

І ще не підписаний законопроект про відкритий візовий режим.

Єдиний плюс, що більша половина населення дуже хоче щоб чемпіонат пройшов в нашій країні, що приваблює інвесторів.

Так, що будемо надіятися на те, що ми всетаки приймемо чемпіонат Європи 2012 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откройте глаза!!! Какой EVRO 2012???!! Сначала выйдите на улицу посмотрите вокруг и тогда задайтесь вопросом... а может ли у нас проходить чемпионат подобного рода??? Нет нет и ещё раз нет.. Я был в Португалии на протяжении 2000 - 2005 год .. видел как люди готовились к чемпионату... который должен начаться через4-е!!!!!!! года, вы подумайте за 4-е!!!!! года они готовились... Значит с нашими темпами приготовлений..... ребята наш поезд уехал давно.... очень давно, не живите иллюзиями! Нет нет и нет!!!

Жаль что так... Но Родину не выбирают. Думаю дело не в нас а в нашем руководстве, и их политике.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята ...

с Гданська в Донецк 1900 км ... это в лучшем случае ехать часов 17-19(машиной по хорошей дороге)

издеваетесь ?

а 80% будет тарабаниться больше суток в автобусе...

так как летать многие несмогут .. из-за минимальной пропускной способности наших аэропортофф

я канешна тока за проведение евро 2012

но вы уж сами посудите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неофициально некоторые участники Исполкома УЕФА уже поздравляют нашу делегацию с победой в тендере на проведение "Евро-2012"!!!!!!!!!!!

О 12-30 буде оголошенно офіційно :smile3: Пряма трансляція на 1 національному

Блін на роботі. Слухаю пряму трансляцію по телефону.

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРААААААААААААААААААА!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Кардиффі розпочалася церемонія оголошення переможця тендеру на господаря чемпіонату Європи 2012 року. Члени Виконкому УЄФА, які вже взяли участь в голосуванні і зайняли свої місця в залі.

Перед оголошенням результатів жеребкування показують відео-представлення країн, які претендують на Євро-2012 - це Італія, Україна та Польща і Хорватія та Угорщина.

Слово тримає президент УЄФА Мішель Платіні, який перераховує всі країни, які беруть участь у голосуванні. При цьому Платіні згадав Марадону, який нині хворіє.

Платіні відкриває конверт, де написано, що Євро-2012 буде приймати УКРАЇНА та ПОЛЬЩА! Вся українська та польська делегація стрибає від радості. Кличко обнімається з Бубкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і здіснилася наша мрія. Але щоб ми не опозорилися треба дуже багато і наполегливо працювати. Так, що вперед до перемоги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платини поквитался с Италией за Зидана.А Украина поставила жирный крес на планах России принять у себя Евро 2016

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Ура! Ура!

Ну что, товарищи неверующие пессимисты? ;)

У нас получилось! :)

Спасибо всем, кто голосовал "за" и верил в то, что мы сможем сделать то, что сделали :)

:):):):):):):beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GRATZ

я от этого жду тока одного ...

хорошо отремонтированых/сделаных дорог!!!!!!!!

З.Ы.

билеты на финал нада покупать уже :)

З.З.Ы.

это мое 300е сообщение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, круто :))) всех Поздравляю. Все теперь вся страна будет бредить и думать о Футболе :), Я не сильный фанат но это круто может народ хоть забудет про политику, а то уже задолбали с этимы выборами, переваыборами. О как класно было на чемпионате даже и не всплывали эти политики. А матчи ждали до ночи люди вообще мало понимающие футболе (жены например :beer: Как сейчас помню крики по ночам от голов. Вот бы наши еще б не подвели, и сыграли достойно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, о це так перемога!

Треба вже зараз економить копійчину, щоб на матчі попасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ :beer::) Блін тіки зара взнав! Аж не віриться!!!!!!!!! Аж сльози на очах виступають!!(від радості за нас(українців і поляків))))))

А придставте якщо якийсь бізнесмен (по типу Рената) вложить в реконструкцію Луцького Авангарда декілька лимонів доларів!!!!!!!! Ми ж до Польщі близько! О це буде КРУТО!!!! ;):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А придставте якщо якийсь бізнесмен (по типу Рената) вложить в реконструкцію Луцького Авангарда декілька лимонів доларів!!!!!!!! Ми ж до Польщі близько! О це буде КРУТО!!!! :):beer:;):)

Шутник :)

В Украине матчи Евро-2012 будут принимать Киев, Донецк, Днепропетровск и Львов, а в Польше - Варшава, Гданськ, Вроцлав и Познань. Одесса и Харьков от Украины, а также Краков и Хожув - от Польши - резервные города на случай, если количество участников Евро-2012 будет увеличено до 24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы в идеале станим привалом ...

и молодежки чемп у нас проходить должен ...

Гданськ-Донецк 1900 км ... немало ... больше суток париццо в афтобусе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...