Перейти до змісту

Colin McRae: DIRT


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

На фтп, папка Гамес, папка кмр Дірт, папка но сд! там є архів!

качається в мене нормально!

та я знаю. просто ссилка -=ЛІНК=- неробоча

отак має бути -=ЛІНК=- красота правда ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк!

Мені наприклад неподобається ні графіка, ні фізика, ні сам сюжет ігри.

Сюжета там по моему и нету) Графика там просто прекрасная тока блюра немного многовато.. Физика.. хм.. как какая.. физика повреждений там лучшая.. физика поведения машины... да до RBR'а далековато.. но по-моему физика там.. как в хорошей аркаде.. что то среднее между тду.. и рбр(всё это мое ИМХО) .. А вобще я в диком восторге от игры.. вот.. два часа без остановки играл.. хотя игра немного глючит на средних(фпс проседает до 13-15) когда много машин.. а так 20 -45 кадров в секунду.

Зы... для... тех у кого игра не запускается.. черный экран могу дать пару советов..

1. В свойствах папки снимите галочку только для чтения..

2. Также если включено сжатие диска для экономии места .. снимите и это с папки...

3. Если стоит антивирусник(файервол) дайте полный доступ дирт.ехе..

и играйте на здоровье.. мне помогло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є русік! Кидати?

Доречі, на днях вийшла російська локалізація від буки, повністю російська версія гри!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Тільки що пройшов кар'єру. Ну не 100%, а просто дійшов до останньої події і виграв її. Це 49%. Рівень аматор (3-й з 5-ти).

Враження такі собі. Іноді зависає на запуску етапа. Штурман в основному відмовчується. Можливо це недолік піратки.

Не люблю водити в іграх баггі, вантажівки і позашляховики. Цього в кар'єрі вистачає. Поведінка в кільцевих гонках, як на мене, жахлива (ще й в них комп'ютер пригальмовує - можливо через те, що декілька опонентів, але в той же час в ралі рейдах їх теж декілька і там такого немає). Поведінка авто в ралі мені подобається - тільки недолік з штурманом погіршує враження. Цікава ідея вже в кінці - потужні автомобілі для хіллклаймба - трохи важко до них звикнути.

Ще спробую пройти іншу частину - ралійний чемпіонат. Хочеться вірити, що після цього моя оцінка гри покращиться. Поки що 7 балів з 10. Варто пограти тим хто любить автомобільні ігри.

Інсталяха займає десь 2,7 Гігабайта. Ставиться і працює без віртуальних дисків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інсталяха займає десь 2,7 Гігабайта. Ставиться і працює без віртуальних дисків.

Можеш її залити? Я тоді коли на фтп лежала 8 гб істаляха не встих скачати. То трафа не було, то іграшку стерли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль не можу. Бо не Фотакомівський інтернет вдома. В Асю чи ПМ. Можу якось по дорозі з роботи підвезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Російська локалізація. Залити зможу, якщо треба, тільки завтра. Важить 4 з копійками. Також можу росказати як прибавити 20 фпс до гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Російська локалізація. Залити зможу, якщо треба, тільки завтра. Важить 4 з копійками. Також можу росказати як прибавити 20 фпс до гри.

То заливай. Вона напевно краще за версію 2,7 Гігабайта.

+ ставлю вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Російська локалізація. Залити зможу, якщо треба, тільки завтра. Важить 4 з копійками. Також можу росказати як прибавити 20 фпс до гри.

Розкажи як прибавити 20 фпс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rbrally.gwn.ru/forum/showpost.php?p=82271&postcount=2

Как убрать HDR? - Шукай там такий текст і роби що там пише. Графіка стане більш реальнішою, схожою до натурного раллі, і фпс-и прибавляться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отключают звуковое сопровождение машин соперников, тем самым повышая игровой FPS. Особенно рекомендуется для владельцев одноядерных процессоров.

http://cp.people.overclockers.ru/cgi-bin/d...d_audio_xml.rar

Это должно помочь с фпсами.. причём не кисло помочь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...