Перейти до змісту

Інтернет заробіток


kot116

Рекомендовані повідомлення

Недавно мене зацікавили сайти на яких можна заробити, можливо не мільйони але хоть те що можна дійсно вивести на інтернет гаманці, можливо хтось цим цікавився і знає сайти які дійсно виплачують одразу або через декілька днів, а не обіцяють (можливу...) виплату через 45 днів...

більше цікавлять сайти кліки, та автосерфінг, можна навіть закордонні...

і прошу не пропонувати сайти на яких потрібно вкидати стартовий капітал.

буду з нетерпінням чекати відповіді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займитесь лучше полезным делом для себя и для окружающих.

ps просто зря потратите время...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти вмієш робити такого? Йди в фріланс.

що це за робота?

мені потрібно додатковий заробіток поза основним робочим часом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не заробіток:) а марнування часу.

фріланс - це віддалена робота. вона може бути будь-якою, від написання/редагування текстів, до створення сайтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кликах и серфинге не заработаете даже копеек. Если заняться нечем можете поработать на вводе капчи на сайте http://kolotibablo.com/ заработком это конечно назвать нельзя, но за вечер доллар нащелкать можно. Выплачивают на вебмани в течение суток без развода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кликах и серфинге не заработаете даже копеек.

На кліках або буксах, як ще їх називають, можна непогано заробляти. В даному виді заробітку все зводиться до пошуку армії рефералів, яка і буде приносити прибуток. А ось де і як їх шукати це вже є власне та робота яку потрібно виконувати, якщо хочеться отримати $$$.

Сам цим займався, проте набридло, немає стабільності в цьому виді діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если заняться нечем можете поработать на вводе капчи

[censored], був би в тебе свій сайт, на який би спамили щодня тони неадекватних ботів, тіко черз то, шо якась сволота сидить і вводить капчі по центу за штуку... Я би подивився, як би ти рекомендував такі заробітки...

З.І. Пропоную банити всіх, хто шукає\пропонує "работу в інтернетє"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если заняться нечем можете поработать на вводе капчи

[censored], був би в тебе свій сайт, на який би спамили щодня тони неадекватних ботів, тіко черз то, шо якась сволота сидить і вводить капчі по центу за штуку... Я би подивився, як би ти рекомендував такі заробітки...

З.І. Пропоную банити всіх, хто шукає\пропонує "работу в інтернетє"...

Что такое спам знаю не понаслышке у самого не один десяток сайтов. А спамить будут и без всяких дополнительных сервисов по вводу капч, а если на этом можно заработать так почему бы и не воспользоваться. Я сам с этого начинал заработок в интернете копил на домен и хостинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvek, а вантажником слабо? Мішечки-ящички вантажити розвантажувати. Хоча, клікати мишкою значно легше. Чи не так?

Фріланс - це вже хоч трошки те, чим можна заробити в неті. Якщо не сказати більше. Можна адмінити сайти чи сервера, якщо є час. Можна постити новини чи публікації, за які платитимуть гроші. Варіантів вистачає. Головне бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб фрілансом займатися, треба ще щось вміти робити... а kot116 я так зрозумів ні адмінити ні сайти писати особо не вміє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvek, а вантажником слабо? Мішечки-ящички вантажити розвантажувати. Хоча, клікати мишкою значно легше. Чи не так?

Фріланс - це вже хоч трошки те, чим можна заробити в неті. Якщо не сказати більше. Можна адмінити сайти чи сервера, якщо є час. Можна постити новини чи публікації, за які платитимуть гроші. Варіантів вистачає. Головне бажання.

Грузчиком когда-то работал, но впахивать за копейки и иметь дело с начальниками-дегенератами не очень хочется, да и какой смысл я сейчас работаю в интернете на биржах блогун и ротопост и заработок в два раза больше чем средняя зарплата у грузчика.

Что касается фриланса, там могут заработать только реальные специалисты, в какой ни будь области, конкуренция там дикая. А самый реальный заработок в сети на сегодняшний день это делать сайты сателлиты под биржи, хотя и здесь есть свои нюансы и трудности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займитесь лучше полезным делом для себя и для окружающих.

ps просто зря потратите время...

На інтернет-рекламі серйозні гроші заробляються. Та ж сама Google скільки заробляє.

Сайти, які реально платять за серфінг:

-система обміну трафіком easyhits4u.com - платить 0.3$ за 100 сайтів;

-автосерфер ebesucher.de - автоматичний серфінг без введення капчі і читання рекламних листів.

Є інші сайти, які платять, але 99% з них - це лохотрони. Це особливо стосується тих, які пропонують оплату в 1 цент за 1 клік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvek, А що ще ти вмієш, окрім як давити кнопки? Це не в образу, але все ж таки. Я розумію, що хороші спеціалісти, які натискають правильні кнопки заробляють дуже багато. Явище тимчасове - держава і це колись прибере під себе :) Тобто заставить платити відсотки (страшні) від того, що заробив і не оподаткував. Але ця тема не тут обговорюється.

Я веду до того, що окрім тискання кнопок, потрібно вміти ще щось. Елементарно молотка тримати в руках чи ключа гаєчного.

Автору порадити можна просто пошукати якийсь ресурс, який готовий платити за копіпаст. Типу закидати на сайт новини. Чужі новини. Оскільки сам не напише.

А ще - знайти роботу, де платять більше і часу на інтернет-дурниці попросту не буде. І всі 7-8 годин робочого часу буде займатися роботою, а не серФІнГом в неті.

Всіх тих, хто тут хоч одну реферальну ссилку запостить - в БАН - перманентно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а що конкренно поганого є в рефссилках? Ця тема ж була в розділі "Робота" створена. В чому тут порушення? А як тоді розцінити інші теми розділу, де безкоштовно піаряться луцькі фірми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а що конкренно поганого є в рефссилках? Ця тема ж була в розділі "Робота" створена. В чому тут порушення? А як тоді розцінити інші теми розділу, де безкоштовно піаряться луцькі фірми?

Де зв'язок між реферальними посиланнями та луцькими фірмами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прочухав багато інформації про заробіток в інтернеті і можу сказати, що знайти таким чином роботу майже не реально, майже...

...якщо мова йде тільки про гроші, зароблені "тиканням" кнопок, то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я протягом 7-ми місяців динамив тему заробітку в інтернеті. І маю певні досягнення. Перш за все підкреслю: якщо мова йде про заробіток "тиканням кнопок", то я Вас розчарую, не варто навіть починати.

Заробляв гроші через інтернет сам. Оскільки був безробітним офіційно, то шукав роботу в інтернеті і знайшов її через борду.

Можна навіть назвати її (цю роботу) фрілансом, адже я працював із зображеннями і адміністрував німецький магазин годинників на ел. аукціоні eBay.de

Пропрацював 7 місяців із середньою ЗП в 2500 грн. Покинув, бо задовбенився, скучно так вдома працювати.

Паралельно просікав теми інших типів інтернет-заробітку, повністю безуспішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, відповідаю:

За пост відвертих лохотронів, МММ, накруток, рефералів і всякої іншої пурги будуть жорстоко відстрілюватись.

Бан перманентно.

А деякі луцькі фірми (і не тільки фірми ) ніфіга не безкоштовно піаряться.

І ще деякі дуже часто матеріально допомагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що для мене реферали - це те ж саме, що і наймані працівники на тих фірмах. Вони на них гроші роблять і я отримую гроші за реферала. Подвійні стандарти з боку "команди форума"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, відповідаю:

За пост відвертих лохотронів, МММ, накруток, рефералів і всякої іншої пурги будуть жорстоко відстрілюватись.

Бан перманентно.

А деякі луцькі фірми (і не тільки фірми ) ніфіга не безкоштовно піаряться.

І ще деякі дуже часто матеріально допомагають.

Я навів вище два приклада сайтів, які реально платять гроші своїм користувачав. Яке відношення вони до лохотронів мають? А якщо якась фірма бере працівника на роботу, а потім не платить зарплату, то це хіба не лохотрон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що на рахунок кліків і іншої їрунди можна забути, але мене зацікавив сайт "Клуб Астерія" кажуть що люди після перших 5-ти місяців мають чистий прибуток з процентів їхніх інвестицій, також кажуть що можна розкрутитись на форексі...

Якщо хтось сидить на цьому або знає, прошу поради? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це інвестиційні фонди, туди треба гроші вкладати і причому завжди буває так, що ці гроші мають властивість там і пропадати.

Що стосується кліків, то там можна заробити, тількі треба знати як. А на думку того, хто тут в темі роботу клікера і серфера не може відрізнити від роботи адміністратора сайта, можна не звертати уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...