Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

зараз як ввели вже остаточно систему скарг, можно просто нажати княпочку, та поскаржитись, бо за твій постріл по свому, він же може на тебе і поскаржитись на неспортивну поведінку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких відстрілюю і подібних .

Годувати троля - нєєє!

Десь на борді була притча про японського майстра - суть в тому, що якщо не відповідати на образи - то вони залишаються в того хто їх сказав в твою адресу. Я так і зробив.

Знову ж таки - заводити себе в мінус - -1000 за снаряд, штраф за тімкіл... та не так сильно він мені і заважав :) І так вчора званшотив в корму Яготигра свого (випадково), то ще й міг бан отримати.

Шкода, одразу не додумався попросити команду щоб скінулись йому по плюсі, тоді б ніхто "лишній" особливо не постраждав.

зараз як ввели вже остаточно систему скарг, можно просто нажати княпочку, та поскаржитись, бо за твій постріл по свому, він же може на тебе і поскаржитись на неспортивну поведінку....

Цією ситсемою вже не раз користувався щодо стоячих на базі Левів і Типів (під кінець бою). Але в цьому випадку не скаржився бо це не кваліфікують як неспортивна поведінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цією ситсемою вже не раз користувався щодо стоячих на базі Левів і Типів (під кінець бою). Але в цьому випадку не скаржився бо це не кваліфікують як неспортивна поведінка.

якраз в цьому випадку і треба було скаржитись, а скаржитись на Типів і Левів на неспортивну поведінку... якось не того, не спартівно. Стоять той стоять, хто ж їм нуПам дохтур ?

Я таких відстрілюю і подібних .

аналогічно :), і скріншоти роблю перед відстрілом, а кредити пару тищ в мінус то таке...

зараз користуюсь системою жалоб якщо хтось мене матом крити починає (оскорбление)

на вихідних має вийти українська озвучка гри, адаптована під 0,7,1

ги, так скоро має вийти патч 0,7,2, надіюсь озвучка під нього піде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краз в цьому випадку і треба було скаржитись, а скаржитись на Типів і Левів на неспортивну поведінку... якось не того, не спартівно. Стоять той стоять, хто ж їм нуПам дохтур ?

Дик скаржусь не на "неспортивна поведінка" а "Ботоводство". Клюви вниз поопускають і стоять. Шо ж тут неспартівного?

Корочь впадляк мені було вестись на провокацію. Тим більше, що оскільки він стояв вплотну до мене, то від своєї ж плюхи я б ще себе покоцав, гармату закритував... а так ще підстраховував від стрілків по трасам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу стати на захист! Я сам інколи "клюю носом" - а все просто - нет галімий. Може кілька днів працювати безперебійно, а то потім вилітати кожні 5 хвилин, аж бісики беруть. А якщо протягом 2 хвилин не появився то і до кінця бою - носом клюю. Соррііііііі, але таке життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу стати на захист! Я сам інколи "клюю носом" - а все просто - нет галімий. Може кілька днів працювати безперебійно, а то потім вилітати кожні 5 хвилин, аж бісики беруть. А якщо протягом 2 хвилин не появився то і до кінця бою - носом клюю. Соррііііііі, але таке життя...

В мене теж буває,пінг 999,щераз увійшов,знов 999 потім-(уничьтожен) вот і пограв!Або лагає шо грати неможливо,другій день,все гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От постоянно бы так post-10497-0-98851400-1329920216_thumb.j

Граждане любителю совковых пт сау можно без гуслей 122 мм поставить на су 100 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись по масі, скільки важить та що стоїть, яка різниця у вазі між 122мм і запас маси на стоковій гуслі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу стати на захист! Я сам інколи "клюю носом" - а все просто - нет галімий.

В мене логіка така: якщо гравець зайшов в бій і дочекався старту а потім нет глюкнув - так, він клюне носом і по всьому, ніби не винуватий. Якщо зайшов в бій і нет глюкнув до початку бою - він не клюне (тут я можу помилятись). Ну а якщо зайшов в бій, дочекався старту і нет не глюкнув а він носом клюнув - значить пішов покурити, в туалет і тп = ботовод. Скаржусь тільки в тому випадку коли бачу на респі саме према з клюнутим носом. До того ж, моя скарга перевіряється їхньою системою "антиботовод", і якщо не підтвердиться - прему нічого не буде, а мій умовний рейтинг "стукача" знизиться. І крім того, ловлю я таких тільки коли мене злили і починаю переключатись між танками, при чому спостерігав ботоводів зазвичай коли наша команда програє і мене бере зло що ми з самого спочатку граємо в меншості. Оскільки 8 лвл - преми переважно мають високе значення в бою (виключення - "вища ліга", в яку я попадаю зараз лише на арті, та й то премів туди рідко закидає), ботовод може бути однією з причин програшу, особливо коли явно видно що зливу нема.

drap, навряд щось вдасться поставити до нової ходової - в мене таке на СУ-152 зараз, на СУ-100 грав давно, не пам"ятаю, але імовірність дам 99%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моем понимании афкашер - это тот кто так и не вошел в бой или смог войти слишком позно, но я ниодного такого не видел с клювом, смотрящим в землю. Я канеш могу ошибаться, но клюют носом только те танки, которые при старте боя были он-лайн и игрок просто, например, не касался мыши-клавы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС... порадувала маневреність...

але як почав стріляти.... шок.... не може пробити нікого... хіба КВ, Т-34-85... і то урону, як кіт наплакав...

підкажіть, в якій послідовності вкачати на ньому модулі... треба ходову зразу качати?

бо треба срочно міняти пуху... з цим унилим гав... неможливо їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС... порадувала маневреність...

але як почав стріляти.... шок.... не може пробити нікого... хіба КВ, Т-34-85... і то урону, як кіт наплакав...

підкажіть, в якій послідовності вкачати на ньому модулі... треба ходову зразу качати?

бо треба срочно міняти пуху... з цим унилим гав... неможливо їздити

Сам недавно сів на нього.

Башню треба качати і ставити 122мм "шотган"(який залишвся в наслідок від КВ-3 КВ-1С).

Після башні то вже можна і гуслі, на 3 градуси швидше обертання і трохі краща динаміка.

Далі інший, скорострільніший 122мм "шотган". А двигун і рація то вже на закуску.

Обов'язково на ІС треба модулі ставити, хоча б "Досылатель".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, так скоро має вийти патч 0,7,2, надіюсь озвучка під нього піде
а коли то це воно скоро? :)

Буде прикро як не підійде - бо люди купу роботи зробили, вийшло дуже прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В версии 0.7.2 в World of Tanks планируется существенное обновление системы умений экипажа, которое предоставит игрокам много новых возможностей для того, чтобы сделать каждый экипаж уникальным в соответствии со своим стилем игры.

Всего для версии 0.7.2 запланировано 22 новых умения. Они будут разделены на два типа: умения и навыки.

Умение начинает действовать с самого начала обучения, и эффект его действия постепенно увеличивается с минимального до максимального.

Навык, в отличие от умения, начинает действовать только тогда, когда будет изучен на 100%.

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/291151-

не знаю чи то радіти чи як .... але як на мене то вже гон..

premonition.pngШестое чувство (навык)

Командир получает способность определять, обнаружен ли его танк противником. В интерфейсе появляется дополнительный индикатор видимости, который фиксирует только факт засветки, но не ее продолжительность. Навык начинает действовать только при изучении до 100%

млять, давайте ще телепатію добавим... тіпа командир відчуває, чи броб’є його вражина чи ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, так скоро має вийти патч 0,7,2, надіюсь озвучка під нього піде
а коли то це воно скоро? :)

Буде прикро як не підійде - бо люди купу роботи зробили, вийшло дуже прикольно.

Взагалі то обісцяли в лютому, але як підозрюю що в березні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але як на мене то вже гон..

ІМХО це ще не гон, гон буде тоді коли Маус буде кастувати +50 броні на команду))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але як на мене то вже гон

Не плутай аркаду з симулятором. Гон почався коли Т-34 зробили таким, що не пробиває Тигра з відстані 1000м наскрізь (історичний факт).

Arden, дякую, поржав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нормальної гри роблять якусь х..., краще б вже ту фізику ввели, і ще цікаво скільки тепер прийдеться качати ті скіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ееее, Вадім, ти не прав, Т-34 не пробивав Тигра наскрізь з 1000м, поки на на нього не поставили 85-мм пушку, міг хіба пошкодити пушку і т.д. Т-34 зі своїми 76 мм могли пробити броню Тигра з відстані 500м, в той час як Тигр шив їх з 1500.

а от Тигр з 88 мм при попаданні снаряда під башню зривав її з погона і клинив намертво, ну і прошивав броню без напряга, хоча і рикошетив часто від лобової броні (історичний факт)

Я не путаю аркуду із симулятором, в WOT ясно що зроблено багато чого в угоду гейплею, але все таки якось воно витримано, без так сказать, "виїбо...нів", а тут прям перки качати тра )) та ще й які ! в кращих традиціях рольових ігор....

вот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нормальної гри роблять якусь х..., краще б вже ту фізику ввели, і ще цікаво скільки тепер прийдеться качати ті скіли?

Дуже довго .

Перший -- 210к .

Другий -- 420к

Третій -- 840к

Четвертий -- 1680 к досвіду і т.д . , кожний наступний в 2 рази більше

ееее, Вадім, ти не прав, Т-34 не пробивав Тигра наскрізь з 1000м, поки на на нього не поставили 85-мм пушку, міг хіба пошкодити пушку і т.д. Т-34 зі своїми 76 мм могли пробити броню Тигра з відстані 500м, в той час як Тигр шив їх з 1500.

а от Тигр з 88 мм при попаданні снаряда під башню зривав її з погона і клинив намертво, ну і прошивав броню без напряга, хоча і рикошетив часто від лобової броні (історичний факт)

Я не путаю аркуду із симулятором, в WOT ясно що зроблено багато чого в угоду гейплею, але все таки якось воно витримано, без так сказать, "виїбо...нів", а тут прям перки качати тра )) та ще й які ! в кращих традиціях рольових ігор....

вот.

З 57 мм пробивав , тільки мало було таких танків , вибили їх швидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нормальної гри роблять якусь х..., краще б вже ту фізику ввели, і ще цікаво скільки тепер прийдеться качати ті скіли?

Взагалі-то той опит що потрачений на прокачування маскування, ремонт, пожежогасіння залишиться у вас, і його можна буде використати для вивчення нових перків, ну а якщо для нового екіпажу, то хз.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...