Перейти до змісту

Шукаю роботу


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу

Маю багато вільного часу після навчання (з 16-21 год.) і у вихідні, вирішив зайнятисьчимось корисним, та бажано прибутковим :) .

Роботу пов’язануз інтернетом можу виконувати будь-яку, типу тестування, підтримка, наповнення контентом, модерація веб ресурсів,або навіть можу чимось бути корисним в розробці сайту. Наприклад написати таблицю CSS для мене важкувато, а вот підправити шрифт, чи положення картинки виправити, я можу без проблем. Знаю CMF Drupal на рівні новачка, тобто «зліпити сайт» з усього готового я можу, а вот написати новий модуль, чи тему мені важко…

php та інших мов програмування не знаю, хоча трохи в цю тему вникав, але шось не пішло :) HTML «знав але забув» якщо треба буде, за пару днів роботи згадаю…

Знаюся на «железе», звичайно, провести капітальний ремонт системного блока я не зможу, але наприклад, скласти до купи поремонтований комп, чи іншу техніку чи навпаки розібратиполоману я можу. (маю досвід неодноразового розбирання/збирання свого компа такомп’ютерів сусідів, ніхто нежалівся )

Тобто міг би виконувати всю ламерську роботу в майстернях по ремонту ПК, або іншої техніки, котра не вимагає високого професіоналізму, але займає багато часу, щоб нею займатись професіоналові, замість того щоб робити щось більш складніше. Також можу самостійно поставити windows xp, vista, 7, інші системи ставити не пробував, але думаю розберуся, В біосі трохи розбираюсь, але з англ. мовою слабовато.

Можу виконувати любу роботу з текстом, друк бланків, набір тексту з рукопису та ін. Також можу в дома клеїти всякі там конвертики, ручки складати ну і всяке таке…

Загальна інфа.

Мені 17 років, я студент першого курсу ТК ЛНТУ спеціальність: ремонт і обслуговування електропобутової техніки, після пар завісаю в неті, відповідальний, наполегливий, швидко навчаюсь, не торможу (хоча іноді буває), товариський. Іноземних мов не знаю, але елементарні слова з англ. мови розумію (незря ж мені її втирали 9 років) Розмовляю «суржиком» Трошки української, трошки російської, трошки … Але якщо обстановка вимагає можу розмовляти на чисто українські мові, або російські з акцентом :)

Звертайтесь з 16:00 – 23:00 год.

E-mail: [email protected] , [email protected]

Skype:prodrupaler

Телефон: 066060 чотири 099

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...