Перейти до змісту

Кулер на Socket A


Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте тихий кулер на Сокет А. Производительность не сильно важна, т.к проц греется не сильно (58 в пике).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте тихий кулер на Сокет А. Производительность не сильно важна, т.к проц греется не сильно (58 в пике).

Тут питаня ,ще в тому де його вообще під Сокет А,найти ,тихіми були Іглу з 8 см. пропелерами

деякі Тітани також з 8 см. кулерами, а поконкретних моделях не помню довно то все булою.

Не рекомендував би зменшувати швидкісь процесорного кулера самопальними способами.

особливо коли в тому не сильно розбираешся і матплата не мае контролю обертів кулера процесора,і не виключає комп при зупинці або малих обертах кулера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй замінити тепловідвідну пасту, колись була така ж трабла і причому з рідною титановскою пастою - після заміни температура впала на 9 градусів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не в температуре а шуме. Температура для меня дело вообще десятое в игры я почти не играю, и ресурсоемких приложений не запускаю.

Нашел вроде бы неплохую модель Zalman CNPS7000B-Cu кто нибудь юзал? и где у нас можно купить кулер такого плана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не в температуре а шуме. Температура для меня дело вообще десятое в игры я почти не играю, и ресурсоемких приложений не запускаю.

Нашел вроде бы неплохую модель Zalman CNPS7000B-Cu кто нибудь юзал? и где у нас можно купить кулер такого плана?

Кулер хороший ,но пара моментів

1. ціна ,на сьогодні він коштує як процесор сокетА ,ато і більше.

2. на сайті Zalman подивись чи стане на твою материнку ,по розмірах .

3. ну де його зараз купити.

зайди в Спрайт там ще були Кулери під сокет А,ціна 30-60гр. вибирай з великим ментілятором з обертами 1200-2500.паприклад такий

Cooler SocketA GlacialTech Igloo 2461(XP3000+,64x76x59,2400rpm,26dB,ball ,або такий

Cooler SocketA Titan TTC-D5TB/G for Athlon XP 2100+,80x80x66.5mm, ball bearing

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери GlacialTech Silent Breeze III, якщо знайдеш, в мене такий стоїть, мідна підошва, вентилятор 1900 об\хв, темп більше 60 градусів при 25 кімнатної ти не побачиш, а за кулером з БЖ цього ти і не почуєш :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не в температуре а шуме. Температура для меня дело вообще десятое в игры я почти не играю, и ресурсоемких приложений не запускаю.

Нашел вроде бы неплохую модель Zalman CNPS7000B-Cu кто нибудь юзал? и где у нас можно купить кулер такого плана?

Кулер хороший ,но пара моментів

1. ціна ,на сьогодні він коштує як процесор сокетА ,ато і більше.

2. на сайті Zalman подивись чи стане на твою материнку ,по розмірах .

3. ну де його зараз купити.

зайди в Спрайт там ще були Кулери під сокет А,ціна 30-60гр. вибирай з великим ментілятором з обертами 1200-2500.паприклад такий

Cooler SocketA GlacialTech Igloo 2461(XP3000+,64x76x59,2400rpm,26dB,ball ,або такий

Cooler SocketA Titan TTC-D5TB/G for Athlon XP 2100+,80x80x66.5mm, ball bearing

Zalman можно купить у нас в Компьютерном Всесвите 200-250 грн, есть прикольный маленький какраз на сокет А подходит. зайди посмотри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходил в Спрайт, под Сокет А вообще уже ничего нету, в компьютерном Свите остался только алюминиевый высокий Титан за 40 гривень... Но не хочеца менять шило на мыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотрел в инете, GlacialTech Silent Breeze III мне полностью подходит. кто что может предложить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В магазине "Ратекс", это возле старого рынка, я видел GlacialTech Silent Breeze III за 80 грн, зайди туда посмотри может еще не продали, у меня на компе такой стоит, я офигенно им доволен, его вообще не слышно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...