Перейти до змісту

Спортсмени-аматори! Ви де?


lilechka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто я мусив трішки розігратись - от і поступався спочатку, а далі все стало на свої кола і майстерність взяла гору :P

Просто ти провів таємну операцію із заміни шаріка. Це і був секрет твоєї майстерності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли ви вчора ходили?

Я вчора був там в 21-ій годині десь.

Думав ви не пішли.

Та й думав, якщо Сергій в 19-20 тільки з роботи йде, то точно немає тенісу. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грали з 19.30 до 20.30 - далі відновлювали водний баланс в гарнізоні!

Щодо гри, то найкраще коли збирається 4 людини - тоді можна винаймати відразу 2 столи і грати до 3-х перемог. За годинку як раз кожен з кожним пограє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі на двох столах 5-м теж непогано. Коли хтось програє, відпочиваючий заходить замість нього - довго простоювати не доводиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі на двох столах 5-м теж непогано. Коли хтось програє, відпочиваючий заходить замість нього - довго простоювати не доводиться.

особисто мені хочеться годинку пограти без перерв :blush:

Можливо є бажаючі грати на вихідних? Наприклад в неділю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є бажаючі грати на вихідних? Наприклад в неділю?

В неділю зранку змагання в Адреналіні були. Можна було награтися до нехочу. Приблизно 10 матчів вийшло на кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю зранку змагання в Адреналіні були. Можна було награтися до нехочу. Приблизно 10 матчів вийшло на кожного.

Які результати? Хто чемпіон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи прізвища і не пам'ятаю... В обличчя знаю, бо грали з ним в 1/4 фіналі. А я 5-те місце взяв - особистий рекорд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи прізвища і не пам'ятаю... В обличчя знаю, бо грали з ним в 1/4 фіналі. А я 5-те місце взяв - особистий рекорд

вітаю :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок того щоб зібратись та пограти футбол на якомусь великому полі, а після того можна і відпочити :friday: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок того щоб зібратись та пограти футбол на якомусь великому полі, а після того можна і відпочити :friday: ?

Ми не проти. Збирай команду у складі 11 чол (для великого поля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього тижня хіба після 20:00 ібо арбайтен(

От та вже і трабахо)

Давай хоч після 20:00. Я ж маю послухати дещо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом ми збирались на 23 школі, але там толком нема де розігнатись. можливо в когось є варіанти де пограти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом ми збирались на 23 школі, але там толком нема де розігнатись. можливо в когось є варіанти де пограти?

Купріянчик з вами був? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких не знаю. у нас своя команда і ми кожну неділю збираємось грати, але не цікаво грати одним і тим же складом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...