Jump to content

У кого есть лишний блок питания на ПК?


mikelos

Recommended Posts

Posted

Кажуть, в корпусах Asus Vento БЖ FSP, хоча в мене на самому пише Power Master. Видає всі 350 Ватт, тримає потужну систему на базі C2D E8400, GeForce GTS450 і тд.

В швагра штатний БЖ в Asus Vento - FSP, безпосередньо на корпусі сабжа пише.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...