Перейти до змісту

Продам TV Philips


Рекомендовані повідомлення

Продам неробочий телевізор Philips 25sl5766 . Діагональ 66 , сабвуфер. Непрацює черговий режим (потрібно впаяти 3 транзистори і 1 стабілітрон. Є схема ) решта систем в нормі . 200 ГРН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

170

А самому впаяти ті запчастини і продати за нормальні гроші шо мішає? Чі телик скоріше за все повний неліквід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

170

А самому впаяти ті запчастини і продати за нормальні гроші шо мішає? Чі телик скоріше за все повний неліквід.

Телік в нормальному стані , сам не хочу возитись (він мені нафіг не треба). Стоїть валіза без ручок - викинути шкода а нести важко.

А ти з якою метою цікавишся ? Треба чи так , попі...ть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

170

А самому впаяти ті запчастини і продати за нормальні гроші шо мішає? Чі телик скоріше за все повний неліквід.

Телік в нормальному стані , сам не хочу возитись (він мені нафіг не треба). Стоїть валіза без ручок - викинути шкода а нести важко.

А ти з якою метою цікавишся ? Треба чи так , попі...ть?

Шукаю собі телік.Бюджет до 600 гр.Треба робочій,тому і питаю. А ти якшо такий ах- єнний електрик і схеми маєшь і знаєшь які деталі треба, то зроби його тоді можливо роздивлюся варіант с покупкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома нема умов для ремонту(ремонт побутової техніки не є моїм основним заробітком). Якщо сам запущу то і ціна буде іншою , а так адекватна за несправний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома нема умов для ремонту(ремонт побутової техніки не є моїм основним заробітком). Якщо сам запущу то і ціна буде іншою , а так адекватна за несправний.

Коли запустишь,маєкнешь.Якшо буде робочій то куплю.За ціну домовимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...