Перейти до змісту

Електрична тепла пiдлога


statushko

Рекомендовані повідомлення

Займаюсь продажем електричної теплої підлоги.Кого цiкавить дзвонiть за тел.(066)878-83-31,(098)589-70-85.або пишiть запитуйте.post-12153-0-21322400-1301399340_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі положив під плитку. класно. скомбінував до одного контролера (який найдорожчий у всій системі) підключити два кабеля паралельно (прорахував щоб по потужності витримав і проводка теж). І крім того кабели прокладав не через 5 см, як написано, а через 15-20 см. Цим я збільшив площу обігріву при тій самій потужності. Але, зрозуміло тепло має йти тільки вверх, тому під низом стяжка і пінопласт. Вмикаю по потребі. Наргівається поступово, зате потім тримає довго і постійно. Комфорт. І дитинці тепло бігати. Довольний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі положив під плитку. класно. скомбінував до одного контролера (який найдорожчий у всій системі) підключити два кабеля паралельно (прорахував щоб по потужності витримав і проводка теж). І крім того кабели прокладав не через 5 см, як написано, а через 15-20 см. Цим я збільшив площу обігріву при тій самій потужності. Але, зрозуміло тепло має йти тільки вверх, тому під низом стяжка і пінопласт. Вмикаю по потребі. Наргівається поступово, зате потім тримає довго і постійно. Комфорт. І дитинці тепло бігати. Довольний.

А якої фiрми тепла пiдлога? I яка потужнiсть системи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: чи можливо зробити теплу підлогу під ламінатом?
На скільки я знаю ТП заливається в стяжку а на неї (стяжку) кладеться все що забажаєш, тобто тобі треба буде перезаливати стяжку і демонтувати ламінат.

З іншої сторони ти точно знаєш чим твій ламінат просочений? Він і так випаровує хімію ти дійсно хочеш щоб він її ще більш інтенсивно випаровував від нагрівання? Крім того, наскільки я знаю, будь-яке дерево не дуже любить перепади температур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: чи можливо зробити теплу підлогу під ламінатом?
На скільки я знаю ТП заливається в стяжку а на неї (стяжку) кладеться все що забажаєш, тобто тобі треба буде перезаливати стяжку і демонтувати ламінат.

З іншої сторони ти точно знаєш чим твій ламінат просочений? Він і так випаровує хімію ти дійсно хочеш щоб він її ще більш інтенсивно випаровував від нагрівання? Крім того, наскільки я знаю, будь-яке дерево не дуже любить перепади температур.

Згiдний ламiнат має бути хорошої якостi i 32-го класу.Але ламiнат не зовсiм дерево i викручувати його не буде хiба що його повнiстю намочити ,а потiм висушити. Рекомендована пiд ламiнат температура не бiльше 30-ти градусiв.Краще всетаки ложити на теплу пiдлогу плитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопросы автору:

-Вы только продаёте комплекты или устанавливаете?

-Какие особенности установки в ванной комнате?

-Сколько стоит оборудование (+установка) для площади 1,7м х 1,7м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопросы автору:

-Вы только продаёте комплекты или устанавливаете?

-Какие особенности установки в ванной комнате?

-Сколько стоит оборудование (+установка) для площади 1,7м х 1,7м

Продаю та встановлюю,у ванiй кiмнатi потрiбно щоб потужнiсть теплої підлоги на м.кв становив 170 Вт-це 10 см крок укладки.Нарахунок вартостi то якщо це буде Nexans (Норвегiя)-кабель потужнiсть 500 Вт-673 грн(одножильний)832 грн(двожильний) грн,регулятор може бути Український (вiн найдешевший)-250,якщо Nexans-вiд 570 грн. Якщо Ексон (Україна)-кабель потужнiсть 470 Вт-415 грн (одножильний),465 грн (двожильний),регулятор-250 грн.Установка 150 грн за кабель,50 грн регулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...