Jump to content

Хто юзає ActiveDesktop?


Korting

Recommended Posts

Posted

Я маю на увазі "канонічний" ActiveDesktop який уперше з'явився в Windows 98SE.

Дана технологія з самого початку, "не пішла" у мас, а технологія дуже цікава.

Починаючи з Vista підтримка ActiveDesktop відсутня, замість неї усіляки віджети та слайси.

Але треба сказати що як на мене, ActiveDesktop набагато гнучкий інструмент, який дозволяє закинути на роб. стіл майже все що завгодньо - повністтю замінюючи гори віджетів. Одне "але" - користувач повинен мінімально володіти якоюсь скриптовою мовою, хоча, можна брати і чужі скрипти.

Posted

Я на протязі дня робочий стіл бачу дуже рідко, постійно відкриті інші вікна.

Одне "але" - користувач повинен мінімально володіти якоюсь скриптовою мовою, хоча, можна брати і чужі скрипти.

Краще щоб користувачі освоїли хоткеї і прийоми роботи з ними.

Щоб не лізти кожен раз в трей для відкриття повідомлення аськи, або запуску пісні.

ActiveDesktop загнувся ну й добре.smile3.gif

Posted

Ну і ладно, а як на мене дуже зручно (я люблю коли вся інформація в одному місці на видноті - люблю окинути оком, тоді я можу легко осмислити і вдало засвоїти інформацію), і я вдячний мілкософту за цей інструмент.

Краще щоб користувачі освоїли хоткеї і прийоми роботи з ними.

Це щось типу "м'яке краще ніж зелене"?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...