Перейти до змісту

СБУ


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Поздоровляю бійців невидимого фронту ! :friday:

В Киеве прошли торжества по случаю 19-й годовщины создания Службы безопасности Украины

Приветствие от Президента Украины Виктора Януковича зачитал Глава Администрации Президента Сергей Левочкин:

«Служба безопасности Украины - практически ровесница нашего государства, которая в этом году будет отмечать свое двадцатилетие. Все это время сотрудники органов безопасности были надежным щитом для защиты национальных интересов государства. Высокий профессиональный уровень Вашей работы и преданность делу снискали заслуженный авторитет и уважение в обществе."

Security_Service_of_Ukraine.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли вони нахуй, це немов би як я і не правий так говорити, але тільки от служба безпеки україни назва то далека від ідеалу і їхніх принципів, захишати то нема чого їм, бо ж самі все створюють: і ворогів, і злочинців затятих у яких ми так віримо що вони поганці , а у самих лавах того сбу їх ще більше, і підпорядковуються вони особисто злочинній владі, і їхня кланово-іерархічна структура приймає у свої лави людей у яких відсутні будь які моральні якості, і якшо вже я таке пишу то вже до кінця буду , то СБУ є засобом силової влади тільки у руках владної злочинної верхівки, я от розумію, що досягання висот задля захоплення влади у країні базується на крові невинних, але от коли цьому сприяє найголовніша силова структура країни і ретельно замітає сліди своїх брудних злодіянь, замилюючи людям очі, щоб вони нічого не бачили і надалі вірили у її зразковість то це уже тоталітарне КГБ, і якшо хтось не згоден то доведіть но мені шо я не правий! І зрештою дехто з нас взагалі до сбу немав ніколи ніякого відношення і може суперечити усьому написаному , але от тоді факт, якшо от ми вважаємо що буцімто сбу правильно працює бо є гранціозні справи які розслідуються , то це тільки поверхневе маскування а справжні справи вони вирішують так що ніхто навідь і не запідозрить, і справи ті ой і досить неправомірні і непрості ! і яшо вже йде така розмова то їхні дії є звичайні, однотипні і властиві кожній країні і вони безпосередньо базуються на повній підзвітності особом, які посідають значущі місця у владній структурі ! І діяльність їхня спрямована не на забезпечення безпеки громадянам України, а навпаки їх пригноблення методом утисків і репресій ! Вже навідь дойшли до того, шо блогерів садять за так зване правопорушення щодо їхньої особи, бо вони правду пишуть а їм це зовсім непотрібно щоб люди втрачали довіру у їхні навязані ілюзії, може й у мене ше недай бог ще будуть через це проблеми, бо я ось таке пишу ! :blush::0016: Але як то в народі кажуть: "Що правда, то не гріх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли вони нахуй, це немов би як я і не правий так говорити, але тільки от служба безпеки україни назва то далека від ідеалу і їхніх принципів, захишати то нема чого їм, бо ж самі все створюють: і ворогів, і злочинців затятих у яких ми так віримо що вони поганці , а у самих лавах того сбу їх ще більше, і підпорядковуються вони особисто злочинній владі, і їхня кланово-іерархічна структура приймає у свої лави людей у яких відсутні будь які моральні якості, і якшо вже я таке пишу то вже до кінця буду , то СБУ є засобом силової влади .......................................

за тобою уже мабуть виїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ це 1 повідомлення belian

пішли вони нахуй...
і таке насичене. :smile-zachot:

А СБУ нізачот. Там є нормальні, але дуже маленький %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю бійців невидимого фронту ! :friday:

В Киеве прошли торжества по случаю 19-й годовщины создания Службы безопасности Украины

Приветствие от Президента Украины Виктора Януковича зачитал Глава Администрации Президента Сергей Левочкин - ето также полный дибил как же и нашый президент которий своим идиотизмом и маразмом гробет Україну :

«Служба безопасности Украины - практически ровесница нашего государства, которая в этом году будет отмечать свое двадцатилетие. Все это время сотрудники органов безопасности были надежным щитом для защиты национальных интересов государства. Высокий профессиональный уровень Вашей работы и преданность делу---(брехня, полная, подлизал Яник им при розговори, штоб розсудок у людей помутненный остался) снискали заслуженный авторитет и уважение в обществе." --- ето только им так кажется

Security_Service_of_Ukraine.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ це 1 повідомлення belian

це alovin зарегався заново. його стиль.

:rolleyes::blink: :blink: :rolleyes: Ого, оце так і вже популяльність !Не встиг буквально місяць назад, як ви кажете, зарегатись , як тут уже зразу став кімось про кого вперший раз чую ! :blink: Да тут прям чудеса відбуваються ! :blink: нажаль Tolik_lt твоїх друзів я незнаю і хто такий аловін я незнаю, можливо в тебе зним щось недуже склалося чи чи може чимось не догодив тобі :lol: :lol: То не мої проблеми шо у тебе там з ним було ! :huh::lol: Але от безпідставні звинувачення в мою сторону, що я тіпа є чиясь погана реаркарнація то це я вже сприйму як безглузду образу ! І надалі такі безпідставні звинувачення тримай при собі, бо ми з тобою абсолютно не знайомі, і взагалі я тільки місяць назад дізнався що таке борд !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені пофіг як ти що сприймеш, тому що ти

чиясь погана реаркарнація
і на щастя
ми з тобою абсолютно не знайомі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені пофіг як ти що сприймеш, тому що ти

чиясь погана реаркарнація
і на щастя
ми з тобою абсолютно не знайомі

Слухай чоловіче чого ти від мене хочеш ??? :angry2: я тебе взагалі зачепав ??? :angry2: Я тобі щось погане зробив? :angry2: Я тебе особисто образив? :angry2: Я перший до тебе увязався в розмову? :angry2: Я тебе у чомусь звинувачував ? :angry:

що ти тепер мене тут виставляєш невідомо за кого ! :naezd:

Я взагалі тут тільки недавно зареєструвався а мене уже звинувачують безпідставно не той за кого себе видаю, мм-да неочікував ! :blink: Оце так і гостинність до нових користувачів ! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти сам себе прекрасно виставляєш, мені й робити нічого не треба :rolleyes:

думай що хочеш, мені до дупи! :smile3: Удачі тобі в особистих проблемах ! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тс...не паліть мого клона, в мене ще їх з десяток. :lol:

Свабоду папугаям, блін - розбаньте мій акаунт. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 belian

Дякуємо, ти відкрив нам очі своїм емоційний постом....)))))))))))

зразу став кімось про кого вперший раз чую !

не перший, не треба обманювати

думай що хочеш, мені до дупи!

........ви такі передбачувані...спочатку розводити срач, а потім,

коли аргументи закінчуються, сказати : а мені все до дупи..(пяток та інших загадочних частєй тіла)

І да, СБУ ми мощно привітали...Головне, змістовно :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так і гостинність до нових користувачів ! :blink:

Я б скоріше сказала: "Оце так повага до "старих" користувачів"...тут такими постами довго популярність здобувати доведеться, ну, звісно, якщо довго тут протримаєшся... :blink: Будь попрощє, і люди потягнуться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...