Перейти до змісту

Ми маріонетки...?!


Lesichka

Як реклама впливає на формування соціальних цінностей  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Лесічка, стало цікаво, з якої спеціальності захищаєтесь, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому хитро використовують? Мудро. За день я отримую близько 27 з пропозиціями розмістити свою рекламу з використанням певних інструментів. Коли я даю негативну відповідь і чую питання - А чому? - Я взагалі випадаю в осад. Якби хтось із них запропонував 10% з тієї ідеї, що у ролику. А то продають рекламну площину, як картоплю на базарі.

Ви коли-небудь пробували придумати рекламну концепцію. Не окремий графічний дизайн, не статейку в газеті, а суцільний образ. Реклама - це мистецтво і воно не може бути хорошим чи поганим. Лише талановитим або бездарним )))).

Чудово сказанно! :)

Якщо я правильно зрозуміла, Ви також займаєтесь створенням реклами?!...

А чи можете сказати, які фактори впливу на аудиторію Ви в першу чергу враховуєте? (якщо не секрет) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Цільова аудиторія

1.1.Вік

1.2.Соціальний статус

1.3.Рівень доходів

1.4.Соціокультурний рівень

2 Позиціонування

2.1.Частота та вірогідність контакту

2.2.Запам'ятовуваність (це розгортка до нейролінгвістичного програмування)

2.3.Невимушеність контакту (це для тих, кому "байдуже")

2.4.Рівень епатажності

2.5.Рівень блокування психоемоційних заперечень

Спробував максимально стиснути ))). Але, основне, не існує ідеальної реклами, ідеальних ідей.

Ви напевне хотіли ще почути про цінності? Для кожного товару, послуги, пропаганди створюють систему власних цінностей. Тому можете назвати продукт, товар - спробуємо покреативити.

Стандарти можете почитати у книжках, якщо немає можу "залити" підбірку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але можна повернутись до початків, тоді Ваші викладачі Вас зрозуміють.

Маркетинг-мікс є основою для будь-якого просування товару, послуги...

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_4P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Цільова аудиторія

1.1.Вік

1.2.Соціальний статус

1.3.Рівень доходів

1.4.Соціокультурний рівень

2 Позиціонування

2.1.Частота та вірогідність контакту

2.2.Запам'ятовуваність (це розгортка до нейролінгвістичного програмування)

2.3.Невимушеність контакту (це для тих, кому "байдуже")

2.4.Рівень епатажності

2.5.Рівень блокування психоемоційних заперечень

Спробував максимально стиснути ))). Але, основне, не існує ідеальної реклами, ідеальних ідей.

Ви напевне хотіли ще почути про цінності? Для кожного товару, послуги, пропаганди створюють систему власних цінностей. Тому можете назвати продукт, товар - спробуємо покреативити.

Стандарти можете почитати у книжках, якщо немає можу "залити" підбірку.

Ну, якщо Ви не передумали, давайте візьмемо воду))

Стандарти можете почитати у книжках, якщо немає можу "залити" підбірку.

Було б добре ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода - не товар, але може бути ним. Тому більше конкретики, будь ласка.

Вода яка? Мінеральна, газована/не газована, водоканальна (Платиш воду, платиш газ - буде чистим унітаз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода - не товар, але може бути ним. Тому більше конкретики, будь ласка.

Вода яка? Мінеральна, газована/не газована, водоканальна (Платиш воду, платиш газ - буде чистим унітаз)

)))Вода мінеральна

Можна, звичайно і водоканальна)), гарненько запакована у пляшечку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в мене спеціальність "Соціальна робота" тому маркетингові штучки знаю лише поверхово...

Досліджую ще навчальні плани і програми зі спеціальності "маркетинг". Бачу, що вчать тут психологію, ну соціологію загальнообов'язково..

А чи передбаченно у підготовці конкретно рекламістів предмети, де можна вивчити та дізнатися про те, як може негативно діяти реклама і як обережно її необхідно (в деяких випадках) використовувати.

Запитання до всіх хто має пряме відношення до цієї сфери!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода - не товар, але може бути ним. Тому більше конкретики, будь ласка.

Вода яка? Мінеральна, газована/не газована, водоканальна (Платиш воду, платиш газ - буде чистим унітаз)

)))Вода мінеральна

Можна, звичайно і водоканальна)), гарненько запакована у пляшечку :D

для початку спробуємо аудіоролик для радіо і трохи неймінгу

Тату вранці дуже зле, він не їсть, і він не п'є

Татові куплю "Газовану", мінеральну і йодовану

Тата зцілить структурована

Вода мінеральна "Газована"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламістів - не вчать. Рекламістами народжуються. Чи вчать людей, що працюють з рекламною, знати міру? Вчать, але часто життя диктує свої пріоритети. Люди, самі дають ідеї до створення реклами. Я - маркетолог, не рекламіст, але у просторі "бажання безмежні - ресурси обмежені" став і сам креативщиком.

Лесічка, у мене є підозра, що ми ще з Вами зустрінемосьу майбутньому, і можливо по різні сторони барикад. Наприклад, я можу колись побачити Вас у амплуа "інспектора з естетики". Хоча мені б цього дуже не хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода - не товар, але може бути ним. Тому більше конкретики, будь ласка.

Вода яка? Мінеральна, газована/не газована, водоканальна (Платиш воду, платиш газ - буде чистим унітаз)

)))Вода мінеральна

Можна, звичайно і водоканальна)), гарненько запакована у пляшечку :D

для початку спробуємо аудіоролик для радіо і трохи неймінгу

Тату вранці дуже зле, він не їсть, і він не п'є

Татові куплю "Газовану", мінеральну і йодовану

Тата зцілить структурована

Вода мінеральна "Газована"

А чого ж татові зранку зле?? А? :D Прикольно вийшло))

"я можу колись побачити Вас у амплуа "інспектора з естетики". Хоча мені б цього дуже не хотілось."

Інспектор з естетики це щось нове))), а такі бувають?

І чому не хотілося б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода - не товар, але може бути ним. Тому більше конкретики, будь ласка.

Вода яка? Мінеральна, газована/не газована, водоканальна (Платиш воду, платиш газ - буде чистим унітаз)

)))Вода мінеральна

Можна, звичайно і водоканальна)), гарненько запакована у пляшечку :D

для початку спробуємо аудіоролик для радіо і трохи неймінгу

Тату вранці дуже зле, він не їсть, і він не п'є

Татові куплю "Газовану", мінеральну і йодовану

Тата зцілить структурована

Вода мінеральна "Газована"

А чого ж татові зранку зле?? А? :D Прикольно вийшло))

"я можу колись побачити Вас у амплуа "інспектора з естетики". Хоча мені б цього дуже не хотілось."

Інспектор з естетики це щось нове))), а такі бувають?

І чому не хотілося б?

Бувають. Я так розумію, Ви не знаєте, яка кількість контрольних кабінетів, висить над кожним з маркетологів (рекламістів) у процесі впровадження ідеї. І головне не знаєш напевне, де вони застосують "порушення моралі", "використання зображення, що не відповідають естетичним нормам", "дискримінацію"... Бо коли дійде до крайності і я почну "різатись" з конкурентом, то це не буде віршик про тата. Хоча і до такого віршика можуть причепитись.

Чому не хотілося б? Бо поява контролерів не віщує нічого хорошого. Таким людям важко щось доводити без суду, кожен з таких контролерів керується власними нормами та нормативами кабінетику, в якому працює, але частіше власною думкою. ЗУ "Про рекламу" не досконалий, підзаконні акти місять безліч суперечностей із основним законом. Прихід інспектора не віщує нічого хорошого, бо переконати інспектора можна лише у "особистій" розмові або суді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ум... я не знала... кажу ж, поверхово))

Не проблема, мені не вперше. Добре, те що у нас демократична країна, в якій можна завжди "домовитись". Невелика ремарка, можливо трохи вислів про інспектора міг здатися не тактовним, тому прошу вибачення, мав на увазі власне небажання отримувати зайву увагу зі сторони контрольних органів. Не сприймайте на свою адресу. Ви найкращий, "можливо майбутній інспектор", з ким мені доводилось спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ум... я не знала... кажу ж, поверхово))

Не проблема, мені не вперше. Добре, те що у нас демократична країна, в якій можна завжди "домовитись". Невелика ремарка, можливо трохи вислів про інспектора міг здатися не тактовним, тому прошу вибачення, мав на увазі власне небажання отримувати зайву увагу зі сторони контрольних органів. Не сприймайте на свою адресу. Ви найкращий, "можливо майбутній інспектор", з ким мені доводилось спілкуватись.

Дякую за копліман..))) щодо інспекторів дійсно цікаво, не думала, що так перевіряють....А якщо так, то чому стільки реклами від якої неприємно робиться. Наприклад ця:

http://www.youtube.com/watch?v=xVexIT_FlvU

і до слова, не пишіть на Ви до мене)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились, Леся. Більше без без Ви. Щодо дірола. Не вся реклама буває вдалою. Тим більше комплексність вони не витримали - зовнішня реклама з відео мають чіткі розбіжності.

З тобою можна йти у розвідку :D:lol: . Проблема в тому, що таких хлопців не чіпатимуть. Ну невдала реклама шаленого розладу шлунку і що. Завжди ж можна "домовитись")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розлад шлунку, це точно... Я пам'ятаю колись була реклама жувальних гумок, то ми після її перегляду брали жуйку і дихали на скло))) Щоб воно замерзло, а потім можна було рукою провести)))

а мені ця дуже подобається:

http://www.youtube.com/watch?v=vPbxEHewmbw&feature=related

і цінності хороші взяли до уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились, Леся. Більше без без Ви. Щодо дірола. Не вся реклама буває вдалою. Тим більше комплексність вони не витримали - зовнішня реклама з відео мають чіткі розбіжності.

З тобою можна йти у розвідку :D:lol: . Проблема в тому, що таких хлопців не чіпатимуть. Ну невдала реклама шаленого розладу шлунку і що. Завжди ж можна "домовитись")))

Хоча певний епатаж реклама забезпечила, тобто вона виділяється серед інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились, Леся. Більше без без Ви. Щодо дірола. Не вся реклама буває вдалою. Тим більше комплексність вони не витримали - зовнішня реклама з відео мають чіткі розбіжності.

З тобою можна йти у розвідку :D:lol: . Проблема в тому, що таких хлопців не чіпатимуть. Ну невдала реклама шаленого розладу шлунку і що. Завжди ж можна "домовитись")))

Хоча певний епатаж реклама забезпечила, тобто вона виділяється серед інших.

А! ну це да.. Дірол трохи втратив популярність, от вони і вирішили зробити "ход конем" і запамятатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи зможеш використати той приклад, що зараз наведу. Але з теми епатажної реклами. Ефект був досягнутий і спрацювала абсолютно нова тема у рекламі - вірусний маркетинг. Продажі у даному мережі зросли шалено, незважаючи на всі "contra".

http://pici.kharkov.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пам'ятаю колись була реклама жувальних гумок, то ми після її перегляду брали жуйку і дихали на скло))) Щоб воно замерзло, а потім можна було рукою провести)))

Клас!!!!!

а мені ця дуже подобається:

http://www.youtube.com/watch?v=vPbxEHewmbw&feature=related

і цінності хороші взяли до уваги

Згоден цікава. Фрази, вислови, образи. Коли спрацьовує вірусний маркетинг, то це найвища похвала для кріейтора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело!

А дійсно, до чого вже доходить фантазія.... Не стримують ніякі моральні норми.

Колись би таке просто не допустили, ще й пару років дали б...

От і цінності. Заради прибутку і наживи готові на все. Чого ж далі чекати!?

Тобі теж приходиться щось таке придумувати? Чи інспектори не пропустять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело!

А дійсно, до чого вже доходить фантазія.... Не стримують ніякі моральні норми.

Колись би таке просто не допустили, ще й пару років дали б...

От і цінності. Заради прибутку і наживи готові на все. Чого ж далі чекати!?

Тобі теж приходиться щось таке придумувати? Чи інспектори не пропустять?

Залежить від того, де я працюю і з ким, але ще до такого не доходив. Відверте репозиціонування робив, тобто завуальовано порівнював фірму з фірмою конкурентом(порівняльна реклама у нас заборонена). Я намагаюсь працювати в межах моральних норм, але якщо їх порушую, то таким чином, щоб інспекціям довелось попріти, щоб щось довести. Максимум колись порушували зображенням жінки, що окремим інспекторам здалось надто відвертим після підкату фірми-конкурента.

Леся, це моє останнє повідомлення. У тебе теж не думаю, що багато лишилось. Тому зможу відповідати тобі в приват, або icq: 394400875. Про книги не забув. Позбираю з своїх девайсів, заллю на файлообмінник і скину посилання в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекла́ма — спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку.

про якісь там соц.цінності не згадується. головне "впулити" товар, а ви там самі розгрібайтесь, на кого і як вплинула ця "приманка".

воздействия рекламы не ощущаю вовсе. я давно научился игнорировать то, что мне не нужно и забывать то, что не важно.

b67020e38fb4e98925113702bd2287a4.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про якісь там соц.цінності не згадується. головне "впулити" товар, а ви там самі розгрібайтесь, на кого і як вплинула ця "приманка".

Ну це залежить, від того що для Вас є цінністю. Для мене результатом є не тільки - "впулити" товар. Результат - це коли Ви побачите один ролик і будете "впуляти" товар постійно.

Кожна реклама використовує певні цінності і на їх основі формує комплекс переваг певного товару. У кожній рекламі закладені цінності. Навіть коли Ви обираєте тему, в яку Ви хочете написати ви підпадаєте під елементи реклами, побудовані на основі цінностей. І головне, якщо Ви реклами не бачите, то це ще означає, що її не існує і що вона не впливає на Вас. У час багатовимірних зображень не варто думати у одній площині - придбайте 3D-окуляри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...