Jump to content

куплю вуха 3.5 будь які (срочно)


Recommended Posts

Posted

сходи на базар

якби я одразу пішов на базар то я б тему не створював !! <_< В людей більший вибір наушників і набагато якісніших ніж на том базарі, тай привик я більшість через інтернет купляти, тому що краще і ціни розумні !

Posted

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

Posted

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

там китайські !!! звук фу ! :naezd::angry::angry2: а у людей буває б/у але оригінал, тому і створив тему !

Але я й розгляну і китайськи моделі головне аби грали добре , тому пропонуйте що маєте з такого типу

Posted

ахах

на маршутку щоб зустрітись, і ще якщо манібек, то більше витратять чим стоять ті навушники)

:) хД

Posted

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

там китайські !!! звук фу ! :naezd::angry::angry2: а у людей буває б/у але оригінал, тому і створив тему !

Але я й розгляну і китайськи моделі головне аби грали добре , тому пропонуйте що маєте з такого типу

Є такі 45 грн. ( 1 : 1 ) http://www.aksmarket.com.ua/item/view/15225/apple-naushniki-dlya-iphone-3g-original.html

Є такі 180 грн http://store.apple.com/us/product/MB770G/B?fnode=MTY1NDA1MA&mco=MTM3NjU0Nzg

Posted

ахах

на маршутку щоб зустрітись, і ще якщо манібек, то більше витратять чим стоять ті навушники)

:) хД

ти шо прикалуєшся який може бути манібек на вуха !?! :lol: :lol: :lol: Прийду с телефоном всажу вуха , грають ! всьо розійшлись з миром !

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

там китайські !!! звук фу ! :naezd::angry::angry2: а у людей буває б/у але оригінал, тому і створив тему !

Але я й розгляну і китайськи моделі головне аби грали добре , тому пропонуйте що маєте з такого типу

Є такі 45 грн. ( 1 : 1 ) http://www.aksmarket.com.ua/item/view/15225/apple-naushniki-dlya-iphone-3g-original.html

Є такі 180 грн http://store.apple.com/us/product/MB770G/B?fnode=MTY1NDA1MA&mco=MTM3NjU0Nzg

ось ці по 45грн це я розумію копія ??? вони суто до айфона ??? з кнопкою прийому звінків ?

Posted

ахах

на маршутку щоб зустрітись, і ще якщо манібек, то більше витратять чим стоять ті навушники)

:) хД

ти шо прикалуєшся який може бути манібек на вуха !?! :lol: :lol: :lol: Прийду с телефоном всажу вуха , грають ! всьо розійшлись з миром !

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

там китайські !!! звук фу ! :naezd::angry::angry2: а у людей буває б/у але оригінал, тому і створив тему !

Але я й розгляну і китайськи моделі головне аби грали добре , тому пропонуйте що маєте з такого типу

Є такі 45 грн. ( 1 : 1 ) http://www.aksmarket.com.ua/item/view/15225/apple-naushniki-dlya-iphone-3g-original.html

Є такі 180 грн http://store.apple.com/us/product/MB770G/B?fnode=MTY1NDA1MA&mco=MTM3NjU0Nzg

ось ці по 45грн це я розумію копія ??? вони суто до айфона ??? з кнопкою прийому звінків ?

Так , копія , але такі ж самі коштують по 80 грн. в Там Тамі , того ціна маленька . Я зараз перевірю чи пашуть на нокії , так з кнопкою )

Posted

ахах

на маршутку щоб зустрітись, і ще якщо манібек, то більше витратять чим стоять ті навушники)

:) хД

ти шо прикалуєшся який може бути манібек на вуха !?! :lol: :lol: :lol: Прийду с телефоном всажу вуха , грають ! всьо розійшлись з миром !

Тоді тобі дійсно на базар.

Тобто біля базару, АЛЛО, ті самі філіпси 25-30 грн.

Варто створювати тему?

Чи ти за десятку хотів купити? :angry2:

там китайські !!! звук фу ! :naezd::angry::angry2: а у людей буває б/у але оригінал, тому і створив тему !

Але я й розгляну і китайськи моделі головне аби грали добре , тому пропонуйте що маєте з такого типу

Є такі 45 грн. ( 1 : 1 ) http://www.aksmarket.com.ua/item/view/15225/apple-naushniki-dlya-iphone-3g-original.html

Є такі 180 грн http://store.apple.com/us/product/MB770G/B?fnode=MTY1NDA1MA&mco=MTM3NjU0Nzg

ось ці по 45грн це я розумію копія ??? вони суто до айфона ??? з кнопкою прийому звінків ?

Так , копія , але такі ж самі коштують по 80 грн. в Там Тамі , того ціна маленька . Я зараз перевірю чи пашуть на нокії , так з кнопкою )

як з плеєром будуть вони працювати якшо там кнопка ???

Posted

Я перевірив , на нокії не працює , ні копія , ні оригінал , на плеєрі все супер.

:ohmy::blush::unsure:

жаль ! бо маю 5800 і вже не послухаю ! якби працювали я б взяв ! а то окремо для плеєра і для телефона не хочеться брати !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...