Перейти до змісту

Фосфати та водорослі (Green Spot Algae, GSA)


wwork

Рекомендовані повідомлення

Маю на своїх анубіасах точкові водорослі (Green Spot Algae, GSA). В неті нарив темку http://amania.110mb.com/Chapters/Tech/algae-jamesc.html (див. Зеленые точечные водоросли (Green Spot Algae, GSA)). Зацікавило те, що мала кількість фосфатів призводить до росту даних водоростей. Народ хтось експерементував з фосфатами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай говорять про співвідношення фосфат/нітрат.

А взагалі "гратись" з подачею макро рекомендую тільки при наявності тестів, в іншому випадку можна зловити хороший спалах водоростей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай говорять про співвідношення фосфат/нітрат.

А взагалі "гратись" з подачею макро рекомендую тільки при наявності тестів, в іншому випадку можна зловити хороший спалах водоростей.

Порився ще в неті, багато хто позбувся ксенококуса завдяки добавлянню добрив де є фосфат (маю на увазі добрива, як складова комплексу заходів). Думаю собі спробувати, тільки незнаю що кращ купити "Монофосфат калия" KH2PO4 чи комплекс макро "Удо Ермолаева МАКРО+, макроэлементы"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, якщо дружиш трохи з хімією, то краще фосфат окремо, макро в комплексі знову ж будуть тобі робити перекос по співвідношенню фосфат/нітрат. Хоча це може бути і не критично, а може і до спалаху нижчих призвести - без теста тут як по горобцях з пушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ціні фосфат окремо трішки дорго виходить 500 гр-39 грн. Мені його стілки нетерба, там десь доза 2мл/л в неділю. А Ермолаївські по ціні більш прийнятні 19.35 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рослини зараз в мене добре ростуть, особливо анубіаси та крипти. Єдине ось цятки зелені взялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки треба фосфату?

Буду сайдекс забирати - привезу взаємозаліком :)

десь 250 гр.(монофосфата калия KH2PO4) для експеременту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...