Jump to content

Прийму в дар UIM карту або куплю недорого


Piligrim

Recommended Posts

Posted

Маю телефона ubiquam u-300 на Руимках та хочу попробувати чи він внас працює без перепрошивки. Хто користується дайте попробувати або хто має і не користується ЗА півасік розберемся.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...