Jump to content

Візьму в оренду гараж (р-н 40-го кв.)


Sp_RoNdo

Recommended Posts

Posted

Візьму в оренду гараж в районі 40-го кварталу.

Розгляну різні варіанти розміщення та оплати.

+380991145474

Микола

Posted

Здам гараж у кооперативі Турист заходити в кооператив можна по дорозі біля заправки ОККО (Конякіна),

а заїзджати по вул. Лідавська біля заправки ANP (на Конякіна) або від вул. Карпенка-Карого (біля мясокомбінату).

Гараж металічний, утеплений, є світло. Підлога бетонна, без ями. Недалеко будка охоронців.

Ціна у місяць - 200 грн.

Тел. 095-798-58-38 (Віктор)

Можу продати цей гараж, якщо зацікавить

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...