Перейти до змісту

Альф возвращается на ICTV


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

573559753.jpg

Режисер: Пітер Бонерз

Актори: Макс Райт, Андреа Елсон, Енн Шедін, Бенджі Грегорі

Його батьківщина – планета Мельмак, нове місце проживання – Лос-Анджелес. Він самовпевнений, капризний і жадібний, а ще ненажера, грубіян і буркотун. Він обожнює кішок (у кулінарному сенсі), його цікавість не знає меж, а руйнівні здібності вражають. АЛЕ його помисли чисті, душа відкрита, а серце чуйне. Йому більше 200 років, у нього вісім шлунків, його батько був бідним полірувальником астероїдів, а мати страждала на переїдання. Одного разу всі жителі Мельмака одночасно включили фени і… планета вибухнула. Але Альфу дивом вдалося уціліти - під час вибуху він вештався космічними просторами на своєму новому зорельоті «Порше». Зробивши аварійну посадку на нашій планеті, Альф оселився в родині Таннерів. Що з цього вийшло – дивіться самі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний серіал! В дитинстві майже всі серії бачив, але із-задоволенням буду дивитися знову. Сьогодні вже першу серію подивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каменный век. Скока лет этому фильму.

Ничего новенького не могут показать.

И мне вообще не смешно.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не шариш ты,

Альф рулит, особено в переводе "Олекси Негребецького"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниче вы не понимаете. Альф рулит неимоверно. Я его еще в детстве по Полсат-у смотрел. Это ж класика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умельцы давно накладывали укр.звув с ужасного ТВрипа на ДВДрипы....

но, в связи с новым показом по ICTV, думаю появится новый SATRip, если ктото догадается заграбать со спутника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...