Перейти до змісту

УДО для акваріумних рослин?


wwork

Рекомендовані повідомлення

Народ, хто яким добривом користується? Хочу почути думки про препарати, так я ринок добрив великий і незнаю що вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся УДО Єрмолаєва (самобовт), поки подобаються. Чув дуже схвальні відгуки за молдовське УДО PAN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю лінійку Флорастиму, правда користувався мало, закинув креветочнік, трохи, а до того капав ПТЕРО Мікро, подобалось і мені і рослинкам! :)

А взагалі то я думаю що зараз всі добрива робляться під одну гребьонку, тобто компоненти майже ідентичні, а якщо догляд за аквасом, світло, со2, вода, на рівні то і добрива підуть будь-якого виробника. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим тільки не користувався: і флорастимом, і плантаміном, і різними самомісами.

Цілком згоден з Андрієм. При середньостатистичному акваріумі без "косяків" і з нормальним режимом обслуговування абсолютно всерівно що ви туди ллєте.

Розігнані травники зовсім інша пісня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі є два найліпших добрива - це єрмолаєвські та добрива, що робить наш луцький акваріуміст Макс. Між ними різниця тільки у тому, що другі пристосовані до нашої чудової луцької водички. Наскільки я знаю, багато-хто з наших маститих акваріумістів ними користується. І в магазинах, і хлопці, що торгують внизу на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пристосовані до нашої чудової луцької водички

Добрива можливо і пристосовані, а рослинки? Для гарного росту і вигляду рослин одних добрив буде замало, колись брав в Макса добрива, але толку з них не було і не через те що вони погані, а через те що світла 0,3 Вт/л, вода Кн 10, Gн 18, грунт 3 см гравія 6-8мм, підміни могли бути і раз в місяць, риби як кажуть "Кожній тварі по парі!" і тд. і тп. Тому напевно основними факторами гарного росту рослин є не добрива, а все ж таки умови створені нами для росту рослин. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки знаю, то Максим робить добрива по єрмолаєвському рецепту.

Тим хто хоче використовувати добрива слід перш за все вирішити - чого ви хочете добитись ними. Від цього і плясати. Може вам вистачить самомісу по 20-30 грн/кг ;)

Більшість рослин прекрасно росте і без добрив, при всіх інших рівних. А "косяки" в акваріумі добривами не поправиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...