Перейти до змісту

Візьму на роботу інженера


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

В зв"язку з розширенням штату, візьму на роботу інженера.

Вимоги - відповідальність, акуратність та бажання вчитись. Останнє є досить таки принциповим, бо не терплю людей, котрі по пів дня б"ються лобом в стіну, замість того, щоб просто запитати, що і як зробити.

Також тре вміти тримати в руках паяльник і не боятись його застосовувати :)

Займатись прийдеться зборкою-розборкою ноутбуків, ПК, налаштуванням та встановленням софту, дрібними паяльними ремонтами (для початку - заміна дрібних елементів, що вийшли з ладу).

Буде надано робоче місце, доступ до інету, програматор, паяльне обладнання (є паяльники, термофен і інфрачервона професійна паялка для заміни БГА чіпів)

ЗП - за результатами співбесіди. Дефакто, будемо починати з 1К грн., а все інше - лише після співбесіди. Дипломи ваші мене не цікавлять ніразу. Цікавить лише досвід і відповідальність.

З радістю розгляну пропозиції від студентів заочників (стаціонарники - вибачайте, но мені тра повний робочий день).

Резюме слати на [email protected], або мона одразу приходити в ТЦ Глобус, 4-й поверх, 411-й офіс і будемо говорити.

Співбесіда буде простою. Пару питань технічного характеру і практична задачка. Поїздити по вухах, аля - я всьо вмію і всьо знаю - не вийде ніразу )

З.І. Хто хоче пофлудити про то шо мала ЗП, великі вимоги і т.п. - йдіть в дупу! (А а буду відстрілювати флудерів (Zheny@) )

Я вже надивився на "спеців" які на словах розказують дофіга всього, а наділі не можуть перепаяти конденсатори на мамці.

Влаштує мене ваш професіоналізм і навички - ЗП буде відповідна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленьке уточнення. Ті, хто не знає різниці між конденсаторами і резисторами, а також не знає бодай елементарних принципів будови і функціонування радіоелектронних компонент - не пишіть. І мені менше мороки і вам спокійніше (не прийдеться червоніти на практичній роботі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...