Перейти до змісту

Фірмі треба зробити сайт під ключ


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Є фірма, і вона хоче створити собі сайт, і весь комплекс замовити в одного підрядника, що сюди входитиме:

1. зареєструвати доменне ім’я (орієнтовно в зонах .com/.ua/.com.ua вибір залежатиме від вартості конкретної зони)

2. забезпечити хостинг (також запропонувати умови/вартість)

3. на основі готового графічного матеріалу написати сайт (тобто є їдея, під неї зробиться весь комплект графічних елементів, а вам лише потрібно все це зібрати воєдино та запустити.) Сайт за об’ємом сторінок не великий, в загальній кількості 10-20 ст. Головна складність цього етапу - обовязкова наявність центрального сюжету анімованого на флеші. Чи це буде цілком автономний сюжетик в якому анімація розвивається сама по-собі, і циклічно повторюється, чи статична картинка яка мимольотно оживатиме від наведення курсора - це питання подальшої перспективи залежно від складності. Для флешу також буде надано весь комплект графічних матеріалів, лише зробити це інтерактивним чи анімованим. Сайт має містити адміністративну частину, щоб в подальшому фірма сама автономно могла щось доповнювати, дописувати, домальовувати. Якщо такий флеш-елемент тарифікується якось особливо, то поряд з вартістю написання сайту вкажіть вартість для флешу, разом із критеріями залежатиме вартість того чи іншого флешу. Уточняю по флешу бо взагалі не орієнтуюсь в градації їх тарифікації.

4. провести розкрутку сайту. тут для фірми взагалі темний ліс тому вам потрібно вказати яка саме послуга скільки коштуватиме, головне сайт проіндексувати/профіксити/прочіксити до такої степені щоб він випадав не тільки в гуглі а й мобілках населення коли вони ритимуться в своїх телефонних книгах :)

Чи підрядником буде одинока фізична особа чи транс-антлантична фірма особливої різниці немає, все вирішуватиме вартість цих послуг. Ні для кого не секрет що всі шукають чим дешевше, ну звісно в межах розумного.

Мені від вас потрібно початковий кошторис по вказаним мною пунктам. Звісно що важливою позитивною рисою буде портфоліо вже виконаних робіт.

Можливо я щось упустив, то питайте - буду уточнять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої поради -

1. домен реєструвати тільки на себе, оскільки бували в моїй практиці моменти, як розробники не віддавали домени.

2. відмовитись від флешу. не перспективна ця технологія.

3. і будьте обережні з розкруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. домен реєструвати тільки на себе, оскільки бували в моїй практиці моменти, як розробники не віддавали домени.

дуже слушна порада, цей момент напевно і не взяли б до уваги, як то кажуть дьявол ховається в деталях...

2. відмовитись від флешу. не перспективна ця технологія.

а що тоді застосувати інтерактивнеЮ динамічне якщо не флеш? я просто не "сільон" в сучасних веб-технологіях. І закономірно це питання тягне за собою ряд інших, якщо щось інше то яка його вартість за виготовлення порівняно із флешом, чи достатня кількість пропозицій цієї технології на ринку розробок, чим вона перспективніша. Зацикленості на флеші нема, я в цій темі вказав флеш тому що просто не знаю про щось більш альтернативне.

3. і будьте обережні з розкруткою.

ще раз вдячний за пораду, але якби "с этава места пападробнее"... мається на увазі не перерозкрутити чи недорозкрутити? :)

' timestamp='1298500696' post='1052317701']

скупий платить двічі.

а то і тричі :)

ну і як вас панімать таварісч? :D це порада чи упрьок? :D в тебе вроді й нема аргументів мене упрікати, але вирішив перепитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи "бюджет", фірми - будете вибирати :rolleyes:

P.S.: за пункт N4 - можу "взятись",якщо Вам не запропонують все "в комплексі" Ціни на послуги залежать від Ваших вимог та термінів виконання. Звертайтесь в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої поради -

1. домен реєструвати тільки на себе, оскільки бували в моїй практиці моменти, як розробники не віддавали домени.

2. відмовитись від флешу. не перспективна ця технологія.

3. і будьте обережні з розкруткою.

1. Як "розробники не віддавали домен?",Я ТАКОГО - "не бачив, не чув, не робив" :rolleyes: . Заплати на 30-50грн. дорожче купи у... І буде і свідоцтво, і "бухгалтерія", і...

2. "Хто, на шо - горазд" є люди, які тільки тим і "живуть",(тобто флешем, і такі "вещі" роблять шо ой-йой-йой)" і вони, ТАК не вважають "не перспективна ця технологія."

3. В випадку з розкруткою, вже давно прийнято - платити за результат,то, чим топікстартер ризикує? Нічим!!! "Ставить" завдання - отримує результат, платить гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Як "розробники не віддавали домен?",Я ТАКОГО - "не бачив, не чув, не робив" :rolleyes: . Заплати на 30-50грн. дорожче купи у... І буде і свідоцтво, і "бухгалтерія", і...

2. "Хто, на шо - горазд" є люди, які тільки тим і "живуть",(тобто флешем, і такі "вещі" роблять шо ой-йой-йой)" і вони, ТАК не вважають "не перспективна ця технологія."

3. В випадку з розкруткою, вже давно прийнято - платити за результат,то, чим топікстартер ризикує? Нічим!!! "Ставить" завдання - отримує результат, платить гроші.

1. а оттак, включи фантазію і уяви таку ситуацію: домен зареєстрований на нібито СТУДІЮ, яка є фактично фіз.особою, він був розкручений замовником (поліграфічні матеріали тощо) і раптом виникло непорозуміння з розробником... і все, "ідіть гуляйте, домен мій допобачення". і що? будеш судитись?

2. для звичайних веб-сайтів флеш технологія є заважкою. і коли ти грузиш до прикладу каталог, магазин, чи інформаційний сайт на мобільному девайсі, а в ньому забабахана основна(красіва шокапєц) менюха на флеші, то ти далеко зайдеш? (я не кажу про промо-сайти та сайти де дійсно необхідне викорстання флешу, про ігрові сайти і тд)

3. а потім після того як бюджет на розкрутку вичерпаається, сайт дивним чином відноситься на далееекі далеекі позиції. і клієнт знову змушений платити за "розкрутку". і матюгати всіх СЕОшніків.

ще раз вдячний за пораду, але якби "с этава места пападробнее"... мається на увазі не перерозкрутити чи недорозкрутити? :)

мається на увазі нормально розкручувати враховуючи вагомість контенту, аудиторію, планувати рекламні компанії, прописувати та підбирати ключові слова, описи. і тд іп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, закінчую,бо це вже здається, флейм,але все-таки поясню

1.Реєструй САМ - "НА СЕБЕ,НА ФІРМУ",через офіційних реєстраторів,підказувати - не варто, бо ще "скажуть", шо рекламою займаюсь, там видають і "бумажкі", і буде домен "на тебе"

2. "На флеш" - "красіво", але "багато важить", істина!!! І, якщо потрібен "варіант" для мобільного, то є (існують), набагато дешевші-простіші рішення. А під те ТЗ,шо вказав топікстартер, можна - "шо хочеш прикрутити"...

3. Коли іде мова про SEO, то це, вже "інша мова",якщо я "не прав", - виправляйте, але, платять все-одно за результат!!!І,відразу, обговорюють умови, типу - строки, позиції, рейтинги, і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благадарствую всім відписавшимся, це якраз-то не оффтоп, додаткова інформація ніколи не буває зайвою, в чомусь просвітили, на щось звернули увагу.

Сама тема все ще актуальна, якщо хтось має запропонувати по потрібним послугам то мілості просім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...