Перейти до змісту

чувак лабает на гитаре


Banzai

Рекомендовані повідомлення

не спорю не пагано гоцає, а хтось чюв такого чювака як Jimi Hendrix ? він досі рахується королем ілектро гітари його ще досі ніхто не обіграв ? нуна? маю пару концертів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не спорю не пагано гоцає, а хтось чюв такого чювака як Jimi Hendrix ? він досі рахується королем ілектро гітари його ще досі ніхто не обіграв ? нуна? маю пару концертів

О, супер, "завали" на файлообмінник, будь ласка ! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив концерт Хендрікса, (це на якомусь острові, на якому не пам'ятаю), маю ше на ДВД концерт Хендрікса (Лів ін Вудсток).......

нуна ?

а вот СЦИЛКА на цей концерт.....

а ти щось маєш з Хєндрікса ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти щось маєш з Хєндрікса ?

Ні, я з Хендрікса нічого не маю, але є "Стів Вей", "Браян Адамс", Джон Патітуччі", "Сатріані", "Малмстін". =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене колись на компі була школа від Корна, СліпогоЄнота, і всякого такого гам@@.....а як тобі хендрікс ? хоть і не школа але чювак лабає круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене колись на компі була школа від Корна, СліпогоЄнота, і всякого такого гам@@.....а як тобі хендрікс ? хоть і не школа але чювак лабає круто

Згодний з тобою, мені він теж подобається. =)

Правда, я його ще не завантажив, бо качав відео-щколу, а канал мені на ЛМ врізали до 30Кб/сек. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на якомусь острові, на якому не пам'ятаю

Isle on Wight. У меня есть два диска, правда там нарезка, Хендрикс, The Doors, The Who и еще несколько менее известных групп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на якомусь острові, на якому не пам'ятаю

Isle on Wight. У меня есть два диска, правда там нарезка, Хендрикс, The Doors, The Who и еще несколько менее известных групп.

впринцепі там один Хендрікс вроді виступав, ти може перепутав з Вудстоком? але дорс відмовився від вудстока, так шо не знаю

але пох заливай той концерт той шо маєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в когось є відеошколи гри на інструментах (будь-якич) чи концерти різних віртуозів ? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...