Перейти до змісту

модератор


fantazy

Модератор.  

32 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я вважаю, що тут також багато сміття...

Тому потрібер модератор в темі : "Спорт".

Голосуєм... :)

P.S. Буква "к" не відображається чомусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене назначте, я спортом не цікавлюся :) (Ні за "Дінамо" ні за "Шахтар" ні уболіваю - значить принціпіальнім буду.) :)

Шутю, конечно - просто остерегаю, чтоб не вышло, как в форуме "Политика" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за дімона!!!! Він дворніком мічтав буть... Гы...шучю)

Дімон ми с тобой! олє-олє-олє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за того кому хотя бы больше 20 :). Ато... ... ....опять двадцать пять, детсад начнется.

За Георга :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за того кому хотя бы больше 20 :). Ато... ... ....опять двадцать пять, детсад начнется.

За Георга :)

я пас... ибо не шарю... :)

Я за триумвират из Димона с Юриком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератором має бути врівноважена провірена людина, частково згіден з Oushenом але це не обовязково при умові наявності нормального досвіду у цій справі.

Dimon без обід але тобі пока ранувато ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бгг.... классно... так нормал посмеялся когда себя в списке прочитал... и кто просил спрашиваеться? хотя канешно модераство темы реально нада решать... меня вообще както слегонца удивляет что такая тема одна из самых заброшенных... никто спортом не интерисуеться чтоли??? лично я голосовал за этот нейтральный вариант... мне если чесно все равно кто им будет... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я вже torikу казав про це і пропонував свою кандидатуру, так він сказав, що й сам з цим справиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне, що мені тут подобається - це те що народ голосує за останній варіант, який зараз в лідерах))) От і висновок напрошується...... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...