Перейти до змісту

навантаження на мет.балку


Blik

Рекомендовані повідомлення

потрібно вирахувати граничні навантаження на мет.балку з певним січенням. Хто знає як, та вміє це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмієм, знаєм. Якщо треба, зробим.

Треба знати параметри балки (її матеріал - яка ж сталь?), розміри (довжину, переріз), тип опирання та крок балок (ну чи відстань від балки до стін), також що за перекриття та тип приміщення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-то воно так, тільки трішечки не так.

Якби я рахував балку в проект, чи собі, то я б не довіряв якійсь непонятній прошці.

Себто я б не сказав, що вона нікуди не годицця, ще й як годицця...балку перекриття над сарайчиком чи туалетом розрахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді зачем порожняк гнати, вперед в бібліотеку, книжку і розраховуй, все є на блюдечку з голубою окойомочкою. БЛІН ДЛЯ ЧАЙНИКІВ РОЗПИСАНО ЛЮБИЙ зрозуміє тільки дані підставляй.

Ти казав що маєш дані, давай їх сюди. В іншому випадку тему витираю нафік, це техфорум а не балачка. Це мене дратує, є ж блін якась теорія і є ж блін якась практика. Якщо хочете щось будувати то це одне, а якщо на папері то інше. Ваша балка може мати дуже великі значення граничних навантажень, але в реалі вона може втратити стійкість від набагато менших навантажень. тому тут слід КАНКРЕТНО ДАТИ ЗАПИТАННЯ. даю день на формування питання і відправляю вслід за темою до студентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукай по бібліотеках чи в неті підручник по "Металевих конструкціях". Там знайдеш повний алгоритм для розрахунку різних (балки, колони, ферми) металевих конструкцій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...