Перейти до змісту

Продается телефон Siemens SXG75.


ljoshkin

Рекомендовані повідомлення

Телефон выглядит солидно! Большой экран, WAP 2.0, FM-радиоприемник, MP3-проигрыватель, MPEG4,

встроенный GPS навигатор,камера 2 мегапикселя,72мб памяти,флешка на 64мб.

Цена (+)(-)

post-11475-0-20076200-1295706196_thumb.j

post-11475-0-40392100-1295706209_thumb.j

post-11475-0-09898700-1295706218_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон выглядит солидно! Большой экран, WAP 2.0, FM-радиоприемник, MP3-проигрыватель, MPEG4,

встроенный GPS навигатор,камера 2 мегапикселя,72мб памяти,флешка на 64мб.

Цена 400грн (+)(-)

Це шутка ??? :blink: :blink: :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон досить таки пристойний! В мене такий самий, поки не радіюсь.

Підтримка 3G (UMTS), використовую замість модема оператора Укртелеком (Ютел).

А найчастіше використовую в якості GPS.

Звісно навігатора немає, тобто є, але з векторними картами буде важкувато.

А от спеціальна ява програмка працює з растровими картами.

Треба саме зображення та привязку до нього і всьо! Сам зробив більше 30 карт і атласів.

Найпотрібніші дані показує: Час, швидкість, точку на карті, пише треки, компас, створює і відображає "путевые точки", відображає пройдений шлях.

В автомобілі чудово працює, і відхилення не більше 5-10 м.

Але є великий мінус, це батарея! Вона чіпована, і будь яку китайську чи іншу не вставиш, лише від такого самого оригінального телефону.

Хоча і її хватає для розмов на днів 3, для gps на годин 6-8 в економному режимі (підсвітка гаситься коли не кляцаєш).

P.S. Це не комерційний хіт для продажу телефону, я навіть автора теми не знаю і з ним не стикався.

А для всіх бажаючих допоможу із картами для цього телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в знайомого був такий

запрошені 400 грн він вартий це точно

однією з сильних сторін телефону є звук, я кажу не про динамік, а про оригінальні вуха, дуже важко знайти шось подібне серед великої кількості представлених зараз на ринку телефонів. була спроба підключити до акустики, по якості звуку телефон виявися кращим за ноут...

плюс до всього це ще й свого роду смартфон, оскільки базується на операційній системі Linux Brew, і саме для цього телефону є деяка кількість досить корисних програм (потужний плеєр, інженерний калькулятор, файловий менеджер з повним доступом до системи тощо).

ну і ще в цьому телефоні досить добре реалізована ява, оскільки працює з файлами великого розміру, саме тут мені вдалось запустити словник в 3,5 мб, ще є підтримка такої програми для читання книжок як MobiPocketReader, що є незвично для простого телефону...

п.с.: сорі за оффтоп, але телефон досить непоганий, були б гроші, забрав би

також можу допомогти з активацієї Brew на даному девайсі та встановленням програм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...