Перейти до змісту

куда поділась тема?


madkot

Рекомендовані повідомлення

в корзине наверное

а чим вона таке заслужила і чому не заслужила ось ЦЯ

я розумію що може комусь це здалаось лохотроном,

може комусь аферами, але б може спочатку прийшли, глянули, сказали своє фе і пішли, а так заочно приговорили до розстрілу - це вже звиняйте маразми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На багатьох сайтах, та практично на всiх реклама по типу фiнпiрамiд та лохотронiв караеться вiчним баном, ось тiльки тут ще проскакуе. Можливо пора внести поправку до правил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На багатьох сайтах, та практично на всiх реклама по типу фiнпiрамiд та лохотронiв караеться вiчним баном, ось тiльки тут ще проскакуе. Можливо пора внести поправку до правил?

шановний, а що таке фінпіраміда? будь який банк - це фінпіраміда, практично будь яка комерційна організація це фінпіраміда - грошові потоки у них йдуть від нихзів до верхів. чи може не так?

P.S. я не фанатих мережевого бізнесу, але люблю коли дії чи слова підкріплюють фактами по понкретним прикладам. по видаленій темі думаю негативу серед населення не багато знайдеться, хоча моеж помиляюсь. але на мою думку, варто розібратись, а потім шашками махати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим вона таке заслужила і чому не заслужила ось ЦЯ

я розумію що може комусь це здалаось лохотроном,

може комусь аферами, але б може спочатку прийшли, глянули, сказали своє фе і пішли, а так заочно приговорили до розстрілу - це вже звиняйте маразми

ну тоді я вас вітаю! ви потрапили під розстріл :sq_ye: :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас начнётся холивар,тему скатят во флейм, ТС - на пару дней в бан.(с)Кєп Очевидность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас начнётся холивар,тему скатят во флейм, ТС - на пару дней в бан.(с)Кєп Очевидность.

та майор я давно, майор ;)

p.S. не варто паритись, сам піду відпочину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиши в адмiнiстрацiю й розбирайся, а про фiнпiрамiди - вiкiпедiя, ККУ, словник тлумачний тобi в допомогу.

Р.S прикриватись фразою 'попросили а я виложив' смiшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиши в адмiнiстрацiю й розбирайся, а про фiнпiрамiди - вiкiпедiя, ККУ, словник тлумачний тобi в допомогу.

Р.S прикриватись фразою 'попросили а я виложив' смiшно.

віриш ні, я не у їхній структурі, сам піду подивлюсь що це за звір, але кільком людям подзвонив - запросив, прийдуть і ті хто реально самі на Форексі грались і граються, а ще знаю що з Рівного люди приїдуть навіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віриш ні, я не у їхній структурі, сам піду подивлюсь що це за звір, але кільком людям подзвонив - запросив, прийдуть і ті хто реально самі на Форексі грались і граються, а ще знаю що з Рівного люди приїдуть навіть

пару лет один старый-знакомы форумчанин пытался прорекламировать "чешскую кредитную организацию" где сначала пол года платишь, а потом береш кредит

и очень обижался когда его убеждали что это развод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не в них, можеш iти, менi байдуже до цього, але використовувати безкоштовний форум ну якось негарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не в них, можеш iти, менi байдуже до цього, але використовувати безкоштовний форум ну якось негарно.

розкажи це учасникам розділу Барахолка ;)

хто куди, а яв баню ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто куди, а яв баню ;)

никто тебя не в баню,

в могли бы

лично я против таких разводов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто тебя не в баню,

в могли бы

лично я против таких разводов

могли бы - не могли бы,

ну так дава,й не жалкуй за тим що міг чи ні.

якщо проти то хоча б поясни свою думку чому проти, бо як кажуть коли щось кажеться то треба хреститись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо проти то хоча б поясни свою думку чому проти, бо як кажуть коли щось кажеться то треба хреститись

типичный ответ представителей "канадских оптовых компаний"

если порыться по темам то можно найти как здесь пытались Флетчера рекламировать..... и где он(Флетчер) шас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типичный ответ представителей "канадских оптовых компаний"

если порыться по темам то можно найти как здесь пытались Флетчера рекламировать..... и где он(Флетчер) шас?

відмазався, коли немає що сказати у відповідь нападемо на співрозмовника, звинувативши його у всіх гріхах земних, так?

йди у розділ барахолка і шукай там аферистів бездумно видаляючи теми, без пояснень та зауважень, а хто буде проти - назви їх типовими преставиниками донецьких бандюганів

P.S. ще раз всім дякую за увагу., сьогодні почерпнув багато із розділу знань психологія людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря обижаешься

как тех ребят посадят - порадуешься что не отнёс им денег

p.s.

признайтесь кто тему втихаря удалил? а я опять скотиной выгляжу за то что пытался что-то объяснить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Такі теми, як на мене, не видаляти потрібно а просто ховати. Щоб потім до неї можна було вернутись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі теми, як на мене, не видаляти потрібно а просто ховати. Щоб потім до неї можна було вернутись :)

а может она и спрятана

а ну признавайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...