Перейти до змісту

Продам Sennheiser IE 8


Рекомендовані повідомлення

Навушники майже нові. Користовані пару тижнів. Загальний вік пару місяців. Привезені із-за бугра, тому нема коробки. Але є шкіряний чехольчик. Продає мій друг, каже, що йому вони незручні, вплані болі в вухах. Він цілодобово сидить за ноутом, робота така :) Тому перейшов на відкриті вуха.

опис і ціна - http://rozetka.com.ua/ru/products/details/34968/index.html

Ввиду того, що вони неходові, тому і ціна демократична 140$, Вважаю це за халяву. Так як ціна, користованих пару місяців наушників, менша за ціну нових на 54%.

телефонуйте 0937797499

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Де гарантія що це справжні? В тирнеті гулає дуже багато підробок по 20-30 уй. Де вони купувались? Якісь документи збереглись? Як можна зустрітись щоб перевірити справжність? Якшо справжні, то я перший! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОЖИК, а не слух, нэ? я бы покупал такие наушники только по ощущениям. а не потому, что кто-то в инете написал какие они крутые или из-за скидки 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так воно і є, вірніш буде! :)

п.с. хоча мені доводилось слухати підробку сенхів сх300, які грали ні чим не гірше за оригінал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чому питаю - наскільки мені відомо, то в справжніх ІЕ8 в комплекті нема шкіряного чогольчика, є металево-пластмасова коробочка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...